» Home

Kurs masażu ajurwedyjskiego, antycellulitowego UdvartanaTen rodzaj masażu oczyszcza organizm z toksyn i wyrównuje nierówności skóry. Do zabiegu używane są same proszki ziołowe lub pasty, czyli proszki ziołowe zmieszane z olejami ajurwedyjskimi.

 

Jest to intensywny rodzaj masażu. Wykonujemy dwa rodzaje Udvartany.

Pierwsza odmiana masażu, wykonywana jest na sucho, czyli masujemy tylko i wyłącznie za pomocą samego proszku. Z kolei druga opcja, to zabieg wykonywany proszkiem połączonym z ajurwedyjskim olejem. Naturalne, ziołowe oleje i proszki wspomagają usuwanie toksyn z organizmu i przyspieszają obieg krwi, zwłaszcza w tkance podskórnej, co przyczynia się do skutecznej walki z cellulitem. Dzięki właściwościom peelingującym proszku dodatkowym efektem masażu Udvartana jest usuwanie obumarłych komórek naskórka aby skóra mogła lepiej oddychać i eliminować zbędne toksyny również przez swoją powierzchnię, oraz ułatwia to wnikanie oleju i doskonałe nawilżenie.

 

Proszki, które są stosowane do tego zabiegu charakteryzują się działaniem diuretycznym, przeciwzapalnym i oczyszczającym.

 

Zaleca się, by masaż Udvartana wykonywany był u osób z nadwagą, tęgich, z cellulitem. Zabieg pozytywnie działa na przemianę materii zachodzącą w komórkach naszego ciała, jak również sprzyja układowi krążenia. Dodatkowo redukuje napięcie mięśni.

 Zobacz także: kurs masażu ajurwedyjskiego.
Dołącz do nas na www.facebook.com/akademia.masazu


Opinie naszych kursantów:

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


opinie kursantów