» Home

Kurs masażu klasycznego z technikami orientalnymi

 

Masaż klasyczny posiada wiele technik i chwytów. Jego najważniejszym celem jest rozluźnienie nadmiernie napiętych mięśni i usprawnienie krążenia krwi, czyli polepszenie ukrwienia tkanek, które oczyści je z toksyn, dotleni, odżywi i zniweluje dolegliwości bólowe.


Masaż klasyczny jest jedną z najpopularniejszych metod masowania.  Właściwie wykonany, używając odpowiedni olejek do masażu można naprawdę zdziałać cuda. Wykorzystuje się go przy rehabilitacji oraz w profilaktyce. Masaż ten ma powodzenie także w gabinetach odnowy biologicznej i SPA. Jest to zarówno bardzo przyjemna i niezwykle głęboka metoda relaksu, jak i terapeutyczna praca z ciałem.


Natężenie docisku dostosowuje się indywidualnie do danego Klienta, gdyż masaż klasyczny powinien być wykonywany bez odczuwania bólu. Mylne przeświadczenie, że masaż musi boleć wywołuje dużo szkody, co mija się z celem terapeuty.


Stawiamy na PRAKTYKĘ!


Program pakietu szkoleniowego obejmuje:

1. Intensywny, pełny kurs masażu klasycznego,

2. Kurs masażu gorącymi kamieniami półszlachetnymi "Ratnaabhyanga"     z aromatoterapią,

3. Naukę masażu (zabiegu) miodowego "Abhisek",

4. Praktyczny konsulting SPA oparty na wieloletnim doświadczeniu osób (również naszych kursantów) prowadzących z sukcesem własną działalność związaną z usługami masażu i odnowy biologicznej


Poznasz najskuteczniejsze techniki rozluźniające i przeciwbólowe.
Nauczysz się szybko i efektywnie leczyć bóle kręgosłupa i inne dolegliwości tkanek miękkich.
Dowiesz się jak skutecznie i umiejętnie pracować z pacjentem - spędzisz miło czas doskonaląc swoje umiejętności manualne.
Poznasz ciekawe masaże z najnowszych trendów SPA i WELLNESS

 

 

Zobacz także: kurs masażu twarzy

 Kilka opinii:

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

opinie kursantów