• Zacznij od zaraz.
    Przeszłość już była, przyszłość jest niepewna

  • Zacznij od zaraz.
    Przeszłość już była, przyszłość jest niepewna

  • Zacznij od zaraz.
    Przeszłość już była, przyszłość jest niepewna

Kurs masażu Lomi Lomi

 


Kurs masażu Lomi Lomi
uczy tradycyjnego masażu hawajskiego wykonywanego przedramionami. Masaż ten zwany jest również „dotyk łapą zadowolonego kota”. To niezwykły zabieg o wieloletniej tradycji, który wywodzi się w filozofii Huny. Za sprawą masażu Lomi Lomi, który wprowadza Klienta w stan głębokiego relaksu i odprężenia, organizm uwalnia się od wielu fizycznych i psychicznych blokad, niechęci, ograniczeń i kompleksów.

 

Zalecany jest przy chronicznych bólach kręgosłupa, bólach mięśni i głowy, które są skutkami długotrwałego zdenerwowania lub skomplikowanych, ciężkich przeżyć.

 

Zabieg ten powoduje uczucie błogostanu, który wywoływany jest synchronicznymi, miękkimi i płynnymi ruchami. Szacunek okazywany osobie masowanej sprawia, że czuje się ona wyjątkowo. Zazwyczaj wykonywany jest on w konkretnej intencji. Masujący pracuje głównie przedramionami w rytm bardzo charakterystycznej tanecznej muzyki. Kojące dźwięki wprawiają osobę masowaną w niezwykły nastrój.

 

Techniki masażu Lomi Lomi człowiek uczy się intuicyjnie przez całe życie. Na naszym odkryjemy przed Wami wszystkie jego sekrety, które umożliwią rozpoczęcie tej niezwykłej przygody oraz zgłębienie filozofii, jaka towarzyszy tego rodzaju masażom. Kurs masażu Lomi Lomi to niepowtarzalna okazja dla wzbogacenia swoich kompetencji i umiejętności.