» Home

Kurs masażu Lomi Lomi

 

Lomi Lomi to tradycyjny masaż hawajski wykonywany przedramionami, nazywany „dotykiem łapą zadowolonego kota”.


Masaż Lomi Lomi sprawia, że Klient czuje bezdenny relaks, wytchnienie i wypoczynek. Nasz umysł i całe ciało za sprawą masażu Lomi Lomi odrywa się od codziennych zmartwień, rzeczywistych i afektywnych awersji, uprzedzeń, przeszkód i urazów. 


Lomi Lomi zalecane jest przy przewlekłych problemach z kręgosłupem, dolegliwościach związanych z ruchomością oraz przy bólach głowy. Masaż Lomi Lomi idealnie przeciwdziała skutkom długookresowej nerwowości oraz zawiłych, trudnych przejść.  


- Kurs masażu Lomi Lomi -

Masaż ten wywołuje poczucie  błogostanu, który osiąga się symultanicznymi, delikatnymi, plastycznymi, miękkimi i płynnymi ruchami masażysty. Zabieg Lomi Lomi opiera się na długoletniej tradycji, która swą genezę czerpie z filozofii Huny. Lomi Lomi wykonuje się przy dźwiękach bardzo szczególnego i tanecznego podkładu muzycznego, co dodatkowo wzmacnia przeżycia i doznania podczas masażu. 


Kształcenie się w sztuce Lomi Lomi nie trwa określonego czasu. Tej techniki człowiek uczy się intuicyjnie przez całe życie.

  

- Kurs masażu Lomi Lomi -


Lomi swą etymologię posiada w hawajskim języku, nazywając w ten sposób masaż. Lomi Lomi to bardzo personalne i dodatkowo i za każdym razem wysoce odmienne doznanie na linii masażysta - masowany. 

 

Poniższy cytat pięknie to opisuje:


opinie kursantów

 


Masaż Lomi Lomi wykonany prawidłowo i z zaangażowaniem będzie wyjątkowo niezwykłym przeżyciem dla naszego odbiorcy.

Aloha !!!