» Home

Kurs masażu misami tybetańskimi


Masaż misami tybetańskimi, czyli masaż dźwiękiem, polega na wydobyciu brzmienia z mis poukładanych na ciele osoby masowanej oraz dzwonków tybetańskich.


Jest to idealna opcja dla osób, które nie przepadają za bezpośrednią forma masażu poprzez dotyk terapeuty. 


Masowanie odbywa się za pośrednictwem delikatnych wibracji wytwarzanych przez misy, które docierają w głąb naszego organizmu, do każdego organu i każdej komórki naszego ciała.


Jest to genialne przeżycie fizyczne i psychiczne. Dźwięk relaksuje i łagodzi nadmiernie pobudzony układ nerwowy, uruchamia połączenia pomiędzy synapsami, dociera do naszych emocji, delikatnie pobudzając sfery naszego umysłu.


Masaż misami tybetańskimi harmonizuje naszą aurę, synchronizuje pracę czakr, przynosi błogość i spokój.

 Zobacz także:
wyposażenie gabinetu masażu
Dołącz do nas na www.facebook.com/akademia.masazu

 

Kilka opinii:

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

"Kurs w Akademii jest uzależniający - każdy, kto był i spróbował, ma zamiar tu wrócić (ja także). Super atmosfera, wspaniałe warunki... i dużo frajdy :) Wiedza i umiejętności przekazywane są dokładnie i w sposób nie budzący żadnych zastrzeżeń. Jak nie ocenić Karuny na 6+? Polecam tym, których tu jeszcze nie było!" Paulina