» Home » Kursy masażu i Spa » Kurs terapii manualnej

Kurs terapii manualnej

 Nasze profesjonalne szkolenie posiada Akredytację Kuratorium Oświaty. Jest to gwarancją najwyższej jakości przygotowania do prowadzenia zabiegów z zakresu terapii manualnej. Zwieńczeniem szkolenia jest wręczenie kursantom zaświadczenia Ministerstwa Edukacji Narodowej i certyfikatu ukończenia kursu akredytowanego. Posiadanie tych dokumentów umożliwia pracę w gabinetach rehabilitacyjnych i fizjoterapeutycznych w Polsce i poza granicami kraju. Jednocześnie nasz kurs pozwala na rozpoczęcie własnej działalności w tym zakresie.

W czasach, kiedy coraz więcej osób skarży się na problemy związane z dysfunkcjami narządu ruchu, rośnie zapotrzebowanie na specjalistów z dziedziny rehabilitacji, fizjoterapii i masażu. Dzięki naszemu kursowi można stać się jednym z nich. W ramach szkolenia kursanci poznają sposoby diagnozowania i rehabilitacji patologii stawów obwodowych i kręgosłupa. Wiedza dotycząca nieprawidłowego funkcjonowania narządu ruchu, które może być wynikiem urazów, zaburzonej gry stawowej, zaburzeń techniki mobilizacji i manipulacji stawów, pozwala opracować skuteczny program pomocy dla każdego. Podstawą dalszego działania jest znajomość odpowiednich ćwiczeń profilaktycznych i leczniczych. Przekazanie wiedzy z tego zakresu jest podstawą dla naszego szkolenia.

Akademia Masażu Karuna posługuje się szczególnie skutecznymi technikami osteopatycznymi i chiropraktycznymi. Nasze szkolenie umożliwia ich wykorzystanie przez kursantów, którzy planują pracę z osobami cierpiącymi na trudności z poruszaniem się z najróżniejszych powodów. Dzięki poznanym technikom można zniwelować ból, jaki zwykle kojarzy się z zabiegami rehabilitacyjnymi. W rezultacie zarówno pacjent, jak i osoba wykonująca zabieg, nie są narażeni na niepotrzebny stres. Jednym słowem: kurs terapii manualnej pozwala nauczyć się likwidować ból w bezbolesny i bezpieczny sposób. Nic dziwnego, że terapia manualna zyskuje coraz większe grono zwolenników i cieszy się zaufaniem wśród specjalistów.

Nasz kurs to nie tylko szansa na pracę, która przynosi poczucie spełnienia zawodowego, ale także nadzieja dla tych, którzy chcą samodzielnie zadbać o swoich bliskich z dysfunkcjami narządu ruchu.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych kursów!

8
Kurs terapii manualnej

Kurs terapii manualnej to szkolenie obejmujące swym zakresem diagnostykę i sposoby rehabilitacji pewnych dysfunkcji naszego ciała. Wiedza, którą Państwo zyskacie dzięki naszym szkoleniom charakteryzuje się nowoczesnością, efektywnością i bezpieczeństwem. 

Akademia Masażu Karuna szczyci się najskuteczniejszymi technikami ostepraktycznymi i chiropraktycznymi. Nasze działania obejmują ogół zagadnień dotyczących patologii ludzkiego ciała oraz ich diagnostyki. 

czytaj więcej