• Zacznij od zaraz.
    Przeszłość już była, przyszłość jest niepewna

  • Zacznij od zaraz.
    Przeszłość już była, przyszłość jest niepewna

  • Zacznij od zaraz.
    Przeszłość już była, przyszłość jest niepewna

Kurs terapii manualnej

W czasach, kiedy coraz więcej osób skarży się na problemy związane z dysfunkcjami narządu ruchu, rośnie zapotrzebowanie na specjalistów z dziedziny rehabilitacji, fizjoterapii i masażu. Dzięki naszym kursom można stać się jednym z nich. Program szkolenia obejmuje ogół zagadnień dotyczących patologii ludzkiego ciała, niewłaściwego funkcjonowania, nieprawidłowości związanych z urazami, zaburzonej gry stawowej, techniki mobilizacji i manipulacji stawów obwodowych oraz kręgosłupa. Podstawą dalszego działania jest znajomość odpowiednich ćwiczeń profilaktycznych i leczniczych.

Akademia Masażu Karuna posługuje się szczególnie skutecznymi technikami osteopatycznymi i chiropraktycznymi. Nasze szkolenie umożliwia ich wykorzystanie przez kursantów, którzy planują pracę z osobami cierpiącymi na trudności z poruszaniem się. Dzięki poznanym technikom można zniwelować ból, jaki zwykle kojarzy się z zabiegami rehabilitacyjnymi. W rezultacie zarówno pacjent, jak i osoba wykonująca zabieg, nie są narażeni na niepotrzebny stres. Jednym słowem: kurs terapii manualnej pozwala nauczyć się likwidować ból w bezpieczny sposób. Dlatego też. terapia manualna zyskuje coraz większe grono zwolenników i cieszy się zaufaniem wśród specjalistów.

Nasz kurs to nie tylko szansa na pracę, która przynosi poczucie spełnienia zawodowego, ale także nadzieja dla tych, którzy chcą samodzielnie zadbać o swoich bliskich z dysfunkcjami narządu ruchu. Szkolenie posiada Akredytację Kuratorium Oświaty. Jest to gwarancją najwyższej jakości przygotowania do prowadzenia zabiegów z zakresu terapii manualnej. Zwieńczeniem szkolenia jest wręczenie kursantom zaświadczenia Ministerstwa Edukacji Narodowej i certyfikatu ukończenia kursu akredytowanego. Posiadanie tych dokumentów umożliwia pracę w gabinetach rehabilitacyjnych i fizjoterapeutycznych w Polsce i poza granicami kraju. Jednocześnie nasz kurs pozwala na rozpoczęcie własnej działalności w tym zakresie.