Zapytaj o produkt
» Home

Darmowa muzyka do masażu z licencją bez opłat ZaiksChcemy pomagać i przyczyniać się do pomocy! Dlatego w zamian za jakiekolwiek wsparcie schroniska dla zwierząt “Przytulisko” w Chojnicach udostępniamy Wam w podzięce nastrojową muzykę do masażu. Składanka jest w formacie mp3 z licencją na publiczne odtwarzanie.


AKADEMIA MASAŻU KARUNA NIE CZERPIE Z TEJ AKCJI ŻADNYCH PROFITÓW POZA RADOŚCIĄ POMAGANIA.
Muzyka “Ayurveda Tridosha” to składanka, której dźwięki przenoszą w zupełnie inny wymiar owiany tajemnicą. Enigmatyczny charakter utworów przynosi ukojenie i pozwala w pełni poddać się masażowi. Nagrania stworzone są za pomocą tradycyjnych instrumentów, co dodatkowo nadaje klimatu. Dźwięk conga czy fleta bamboo w połączeniu z nowoczesnymi technikami tworzy niezapomnianą składankę, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Utwory na płycie:

1. tridosha
2. vaiswanara
3. samadhi
4. mahabhuta
5. sattva
6. karuna
7. kapha
8. pitta
9. vata
10. ayus


Miłego słuchania życzy Akademia Masażu Karuna :)

 

Zachęcamy do przekazania dowolnej, symbolicznej kwoty bezpośrednio na konto schroniska „PRZYTULISKO” (PKO BP SA o/Chojnice 46 1020 1491 0000 4502 0004 9874). Całość kwoty przekazana jest na wsparcie działalności w/w schroniska. W tytule przelewu można wpisać „Akademia Masażu Karuna i przyjaciele dla zwierząt”

Oficjalna strona schroniska: www.przytuliskochojnice.pl


Pliki można również pobrać bez jakichkolwiek opłat (patrz załączniki na końcu strony)


Licencja na publiczne odtwarzanie muzyki "Ayurveda Tridosha" w gabinetach masażu, odnowy biologicznej, salonach spa, salonach kosmetycznych i fryzjerskich, hotelach itp.


Licencja uprawnia osobę/firmę do publicznego odtwarzania plików mp3 lub płyty nagranej z tych plików z muzyką "Ayurveda Tridosha", która jest zwolniona z opłat pobieranych przez organizacje zbiorowego zarządzania prawami autorskimi lub prawami pokrewnymi (bez opłat ZAIKS), stowarzyszeniami twórców, artystów, wykonawców oraz organizacje producentów, na terenie Polski oraz UE.


Udzielający licencji nie ponosi odpowiedzialności za odtwarzanie publiczne jakichkolwiek innych płyt audio, plików mp3, które nie są wydane przez Akademię Masażu Karuna.


Licencja dotyczy odtwarzania utworów tylko i wyłącznie z plików mp3 i płyt cd wydanych przez Akademię Masażu Karuna


Jedynym i wyłącznym właścicielem nagrań jest Akademia Masażu Karuna.

Muzyka i licencja została wydana przez:
Akademia Masażu Karuna
ul. Raciążska 6
89-642 Rytel
www.akademia-masazu.pl


UWAGA: UPRZEJMIE PROSIMY O NIEUDOSTĘPNIANIE POBRANYCH PLIKÓW MP3 Z MUZYKĄ „AYURVEDA TRIDOSHA” W INTERNECIE (CHOMIKUJ ITP.) BEZ ZGODY WŁAŚCICIELI PRAW AUTORSKICH.
Do akcji zachęcają SNOOPY, FISZU I ARNOLD (CHŁOPAKI ZE SCHRONISKA "PRZYTULISKO") :) oraz ekipa Akademii Masazu Karuna.Zobacz także:
kurs masażu klasycznego