• Zacznij od zaraz.
  Przeszłość już była, przyszłość jest niepewna

 • Zacznij od zaraz.
  Przeszłość już była, przyszłość jest niepewna

 • Zacznij od zaraz.
  Przeszłość już była, przyszłość jest niepewna

Szkolenia Dyplom Terapeuta Spa i Wellness o specjalności masaże orientalne i ajurwedyjskie - jedyne w Polsce kursy z Akredytacją Kuratorium Oświaty

TERMIN: Sprawdź aktualne terminy dla KO1, KO2, KO3.

DOSTĘPNOŚĆ: TRWAJĄ ZAPISY

CENA: Cena jednego kursu wynosi 2300 zł (z noclegiem i wyżywieniem). Pakiet trzech szkoleń, z możliwością uzyskania prestiżowego dyplomu oraz zaświadczeń wg wzoru MEN, o łącznej wartość 6900 zł, tylko teraz dostępny po promocyjnej cenie 5600 zł!

MIEJSCE: Akademia Masażu Karuna, ul. Raciążska 6, 89-642 Rytel.

 

OPIS SZKOLENIA

 

Akademia Masażu Karuna oferuje jedyny w Polsce kurs, dzięki któremu zdobędziesz prestiżowy dyplom „Terapeuta SPA i Wellness o specjalności masaże orientalne i ajurwedyjskie”. W dziedzinie masażu i SPA nie mamy sobie równych, a to za sprawą naszego wieloletniego doświadczenia oraz wykwalifikowanej kadry instruktorów.

 

Pakiet szkoleń składa się z trzech kursów z Akredytacją Kuratorium Oświaty KO1, KO2 i KO3, po 40 godzin każdy. W sumie spędzimy razem 120 godzin na intensywnych i owocnych ćwiczeniach. Kolejność kursów jest dowolna, to Ty decydujesz, które kwalifikacje i umiejętności chcesz zdobyć w pierwszej kolejności.

 

Dodatkowo w trakcie naszych spotkań dzielimy się obszerną wiedzą i doświadczeniem w zakresie marketingu w branży usług masażu i SPA, a także udzielamy porad dotyczących założenia własnej firmy oraz pomagamy w napisaniu biznesplanu. Funkcjonujemy na tym rynku od lat. Zdajemy sobie sprawę z wszelkich szans i zagrożeń, dlatego też wspieramy rozwój naszych Klientów.

 

KWALIFIKACJE I UPRAWNIENIA

Po ukończeniu pakietu trzech kursów, uczestnicy otrzymują imienny Dyplom nadający tytuł “Terapeuta SPA i Wellness o specjalności masaże orientalne i ajurwedyjskie”. Ukończenie pojedynczego pakietu potwierdzone jest wydaniem legalnego zaświadczenia według wzoru MEN oraz certyfikatu, który uprawnia do świadczenia usług w zakresie masaży objętych programem kursu.

 

ZGŁOSZENIA

 

 

PŁATNOŚCI

W celu rezerwacji prosimy przesłać e-mailem następujące dane:

 • Imię, nazwisko oraz numer telefonu uczestnika;

 • Nazwę oraz wybrany termin kursu.

 

Uwaga: Ilość miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.

 

Zapraszamy do kontaktu:

 

 

 

 

Harmonogram opłat za szkolenie „Terapeuta SPA i Wellness”:

 • KROK 1. Wpłata 1000 zł kaucji przy rezerwacji całego cyklu szkoleń KO1, KO2, KO3 „Terapeuta SPA i Wellness” (kaucja jest kosztem organizacyjnym i nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji);

 • KROK 2. Wpłata 2300 zł w dniu rozpoczęcia pakietu KO1 (lub wcześniejszym przelewem);

 • KROK 3. Wpłata 2300 zł w dniu rozpoczęcia pakietu KO2 (lub wcześniejszym przelewem);

 • KROK 4. Kaucja z rezerwacji zostaje zaliczona na poczet opłaty za ostatni pakiet KO3.

 

Dane do przelewu:

Akademia Masażu Karuna
Bank BPH Chojnice 34 1060 0076 0000 3260 0028 3808

 

Ważne: W tytule przelewu prosimy podać imię, nazwisko uczestnika oraz termin kursu.

 


Zobacz także: kamienie do masażu