» Home

Szkolenia Dyplom Terapeuta Spa i Wellness o specjalności masaże orientalne i ajurwedyjskie


Akademia Masażu Karuna oferuje jedyny w Polsce kurs, dzięki któremu zdobędziesz prestiżowy Dyplom Terapeuta SPA i Wellness o specjalności Masaże orientalne i ajurwedyjskie.

Jesteśmy numerem 1 w dziedzinie masażu i SPA, za sprawą naszego długoletniego doświadczenia oraz wysoko wykwalifikowanej kadry instruktorów.

 

Szkolenia jakie Państwu oferujemy składają się z trzech akredytowanych pakietów: KO1, KO2 i KO3. Opis i aktualne terminy poszczególnych pakietów znajdziesz TUTAJ


Dzięki naszej kompleksowej ofercie przyswoisz wiele technik masaży orientalnych i ajurwedyjskich.


Pakiet podzielony jest na serię trzech zjazdów po 40 godzin każdy. Łącznie spędzisz z nami 120 godzin na intensywnych i owocnych ćwiczeniach.


Kolejność kursów w żaden sposób nie jest narzucana – sam decydujesz od którego pakietu kursów zaczniesz się uczyć.

 

Osoby, które zdecydują się na cały pakiet szkoleniowy otrzymają imienny dyplom w twardej oprawie, wraz ze zdjęciem, nadający tytuł: “Terapeuta SPA&Wellness o specjalności Masaże orientalne i ajurwedyjskie”: "Terapeuta Spa & Wellness o specjalności Masaże orientalne i ajurwedyjskie"

 


Sprawdź referencje kursantów, hoteli, ośrodków spa, gabinetów masażu.
Program 120-godzinnego cyklu szkoleń akredytowanych KO1, KO2, KO3 znajduje się na stronie :
www.akademia-masazu.pl/terminy-i-ceny

 

Dodatkowo bez żadnych opłat pragniemy podzielić się z Państwem naszą wiedzą na temat marketingu w branży usług masażu i SPA. Udzielamy wszelkich porad dotyczących założenia własnej firmy oraz pomagamy w napisaniu biznesplanu. Nasze doradztwo to wiedza zdobyta przez lata prowadzenia własnej działalności oraz poszerzania wiedzy w tym zakresie.

 

Pojedynczy pakiet KO1 lub KO2 lub KO3 kosztuje 2300 zł, co łącznie za trzy pakiety daje 6900 zł, Wybierając ofertę z Dyplomem „Terapeuta SPA&Wellness o specjalności Masaże orientalne i ajurwedyjskie” udzielamy zniżki w wysokości 1300 zł i całkowita, promocyjna cena za szkolenie to koszt 5600 zł brutto.

 

Ukończenie każdego z pojedynczych pakietów potwierdzone jest wydaniem legalnego zaświadczenia według wzoru MEN oraz certyfikatu, który umożliwia świadczenie usług
z masaży objętych programem kursu, a po ukończeniu wszystkich pakietów KO1+KO2+KO3 wystawiamy DYPLOM "Terapeuta Spa & Wellness o specjalności Masaże orientalne i Ajurwedyjskie"

 

Harmonogram opłat za szkolenie "Terapeuta S&W":


1. Wpłata 1000 zł brutto kaucji przy rezerwacji całego cyklu szkoleń KO1, KO2, KO3 "Terapeuta S&W" (kaucja jest kosztem organizacyjnym i nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji) 


2. Wpłata 2300 zł brutto w dniu rozpoczęcia pakietu KO1 (lub wcześniejszym przelewem)


3. Wpłata 2300 zł brutto w dniu rozpoczęcia pakietu KO2 (lub wcześniejszym przelewem)


4. Kaucja z rezerwacji zostaje zaliczona na poczet opłaty za ostatni pakiet KO3


W razie szczegółowych pytań i wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 609798852

NASI ABSOLWENCI PRACUJĄ W NAJLEPSZYCH SPA W POLSCE I ZA GRANICĄ LUB PROWADZĄ Z SUKCESEM WŁASNE GABINETY


Kilka wybranych opinii od naszych wspaniałych Absolwentów (jesteśmy Wam za to bardzo wdzięczni :)

 


opinie kursantów