Zapytaj o produkt
» Home

Miotełki bambusowe, kije cho do masażuProfesjonalny zestaw drewnianych kijów "Cho", mioteł bambusowych i pałki bambusowej do masażu.


"Bamboo Cho" to masaż, który wykonuje się przy pomocy drewnianych pałeczek i miotełek bambusowych. Kije "Cho" o zróżnicowanej średnicy i miotełki dopasowują się podczas masażu do różnej wielkości mięśni. Masaż ten działa drenująco i modelująco, doskonale usuwa napięcie z mięśni oraz związane z tym gromadzące się w organizmie człowieka złogi i toksyny - masaż może być wykonany delikatnie i relaksująco lub intensywniej i bardzo głęboko. Kije obrabiane są w ten sposób, żeby podczas masażu nie uszkadzały skóry.


Oprócz działania mechanicznego podczas masażu miotełkami wytwarza się mimowolnie korzystne dla organizmu człowieka zjawisko piezoelektryczności. Miotełki bambusowe ze względu na swoją budowę bogatą w krzem są naturalnymi piezoelektrykami, tzn. poprzez pocieranie, rolowanie wywołujemy zjawisko (potencjał elektryczny), które jest wykorzystywane np. w zapalniczkach. Dlatego też często klienci po masażu czują się w dosłownym znaczeniu tego słowa doenergetyzowani.


Komplet zawiera 2 miotły z witkami bambusowymi, 1 pałkę bambusową, 2 drewniane gładkie kijki i 1 profilowany.

 

 

Poniżej ciekawostka - przykład automasazu wojownika Kung Fu z wykorzystaniem miotły bambusowej:

 

 


Zobacz także: kamienie do masażu