Świat potrzebuje masażu

Naturalne olejki do masażu

Olejek do masażu to jedno z naszych najważniejszych akcesoriów. Dlaczego jest tak ważny? Ponieważ nie sposób wyobrazić sobie profesjonalnego masażu relaksacyjnego, ajurwedyjskiego bez użycia olejku. Nasz olejek to jednak coś więcej, niż dodatek, który ułatwia wykonanie zabiegu. Dzięki dobrze dobranemu olejkowi o właściwościach terapeutycznych masaż jest znacznie skuteczniejszy.

Nasze olejki do masażu wykonane są wyłącznie z naturalnych składników, skomponowanych w odpowiednich proporcjach – właśnie taki jest produkt, który oferujemy naszym Klientom. Dzięki stuprocentowemu naturalnemu pochodzeniu może zostać użyty nawet podczas zabiegów wykonywanych przez zwolenników 100% naturalnych produktów. Warto zaznaczyć, że nasze olejki mogą być również wykorzystane jako naturalne kosmetyki, zarówno dla skóry, włosów, jak i paznokci. Ajurwedyjskie olejki to także alternatywa dla farmakologicznych specyfików przy wielu problemach skórnych, między innymi takich jak: egzema, alergie skórne, owrzodzenia, czyraki, łuszczyca, czy atopowe zapalenie skóry.

Nasze produkty nie tylko ułatwiają prowadzenie dłoni po ciele, ale wykazuje działanie stymulujące na zmysły i procesy w organizmie. W naszej ofercie posiadamy aż siedem rodzai olejku, co pozwala na dobranie idealnego olejku do każdego rodzaju masażu, jak i innych zabiegów. Olejek Ajurwedyjski to prosty sposób na pełne zadowolenie, zarówno masującego, jak i masowanego. Masaż wykonany z użyciem odpowiedniego olejku sprawi, że zabieg będzie prawdziwym relaksem i pomoże odzyskać wewnętrzną równowagę, która według tradycji ajurwedyjskiej jest podstawą zdrowia i szczęścia.

Oleje do masażu zostały przebadane pod kątem mikrobiologicznym, dermatologicznym i aplikacyjnym. Oleje nie zawierają konserwantów. Oleje roślinne wykorzystywane do produkcji preparatów są najwyższej jakości, tłoczone metodą na zimno, nie są rafinowane, niefiltrowane.Właściwości kosmetyków:

  • Oleje są głównym składnikiem oferowanych przez nas produktów. Powstają w wyniku naturalnej uprawy roślin, a następnie w procesie zimnego tłoczenia. Oleje te są nierafinowane. Dzięki temu finalny produkt posiada jedwabistą strukturę i jest bogaty w wartości biologiczne i odżywcze. Tak wytworzony olej znacznie łatwiej się przyswaja.  
  • W naszych kosmetykach łączenie wody z olejami odbywa się wyłącznie przy użyciu emulgatorów pochodzenia roślinnego.
  • Lekki, łagodny i przyjemny zapach naszych kosmetyków zawdzięczamy zastosowaniu wyłącznie naturalnych olejków eterycznych. Dzięki temu ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych jest zredukowane niemalże do zera.
  • Nasze kosmetyki konserwowane są jedynie za pomocą naturalnych metod, czyli poprzez wybór czystych produktów, zastosowanie olejków oraz witamin.
  • Przy produkcji naturalnych produktów istotne jest by stosować jedynie wysokiej jakości ekstrakty roślinne. Skutkuje to uzyskaniem pełnowartościowego produktu bogatego w substancje czynne.
---