• Zacznij od zaraz.
    Przeszłość już była, przyszłość jest niepewna

  • Zacznij od zaraz.
    Przeszłość już była, przyszłość jest niepewna

  • Zacznij od zaraz.
    Przeszłość już była, przyszłość jest niepewna

Kurs masażu ajurwedyjskiego, kurs masażu twarzy Mukabhyanga

Mukabhyanga to pobudzający i rewitalizujący zabieg o działaniu oczyszczającym i peelingującym, który obejmuje twarz, szyję oraz dekolt. Do masażu twarzy Mukabhyanga używa się naturalnych olei oraz kosmetyków wykonanych według tradycyjnych ajurwedyjskich receptur.

Kurs masażu twarzy Mukabhyanga to specjalny program szkoleniowy, który zapewnia profesjonalne przygotowanie do wykonywania jednego z najpopularniejszych masaży ajurwedyjskich. Ponieważ sama nazwa brzmi nieco tajemniczo, warto przyjrzeć się bliżej technice Marma Mukabhyanga.

Tradycja ajurwedyjska opiera się na przekonaniu o połączeniu ciała i ducha. Miejsca na ciele, w których łączą się ze sobą obie sfery, nazywane są „marma”. Masaż Marma Mukabhyanga opiera się na stymulowaniu właśnie tych punktów w obrębie twarzy, szyi i dekoltu. Dzięki odpowiednim czynnościom, wykonywanym w ściśle określonej kolejności, można skutecznie poprawić kondycję ciała i ducha jednocześnie. W efekcie skóra nabiera świeżości i promienieje, znikają ślady zmęczenia i stresu. W rezultacie twarz, szyja i dekolt wyglądają młodziej. Nie ma wątpliwości, że taki efekt przekłada się na większy optymizm i pewność siebie - nie tylko wśród kobiet.

Aby Klienci poddający się masażowi Marma Mukabhyanga mogli być zadowoleni, zabieg musi być wykonany przez odpowiednio przygotowaną osobę. W trakcie zajęć uczestnicy poznają punkty „marma”, techniki ich stymulacji, kolejność zabiegów i sposoby używania specjalnych, naturalnych olei i kosmetyków. Wszystkie środki, z których korzystają nasi kursanci zostały przygotowane zgodnie z tradycyjnymi, ajurwedyjskimi recepturami i są dobierane w sposób indywidualny – zgodnie z rodzajem cery osoby poddawanej zabiegowi.

Masaż Marma Mukabhyanga jest coraz częściej wpisywany do ofert ośrodków SPA, gabinetów kosmetycznych i Wellness. Dlatego nasz kurs masażu twarzy otwiera przed każdym nowe perspektywy - nie tylko poszerza kwalifikacje zawodowe, ale może stać się również drogą do samorealizacji i motywacją do rozpoczęcia własnej działalności.


Zobacz także: Kurs masażu głowy Shiroabhyanga.