Świat potrzebuje masażu

Kurs masażu Poznań

Dlaczego zdecydowaliśmy się przenieść nasze kursy

 
Mieszkasz w stolicy Wielkopolski i chciałbyś nabyć nowe umiejętności, które umożliwią Ci wykonywanie ciekawej pracy z ludźmi? Na pewno zainteresuje Cię kurs masażu. Poznań to piękne miasto, ale czasem warto wyrwać się z miejskiego zgiełku. Zobacz, dlaczego warto zdecydować się na naukę w Akademii Masażu „Karuna”.
 

Profesjonalnie i przyjemnie. 

 
Najważniejsze w zdobywaniu wiedzy jest to, by przekazywali ją prawdziwi profesjonaliści z dużym doświadczeniem – pod tym względem „Karuna” jest miejscem „na medal”. Akademia zatrudnia najlepszych instruktorów, a szkoleniami zajmuje się od 2003 roku. Można tutaj ukończyć kurs masażu klasycznego, ale także masażu SPA, masażu orientalnego czy kurs terapii manualnej. Akademia posiada liczne referencje – decydując się na naukę w tym miejscu, mamy pewność, że otrzymamy staranne przygotowanie do zawodu masażysty. Warto wiedzieć, że „Karuna” jako jedna z nielicznych szkół profesjonalnie przygotowuje do wykonywania masażu technikami orientalnymi. Możesz tutaj zdobyć wartościowy dyplom „Terapeuty Spa i Wellness o specjalności Masaże orientalne i ajurwedyjskie. Co prawda, podstawy ajuwerdy można poznać w różnych szkołach, ale tylko „Karuna” oferuje tak wartościowe i kompletne szkolenie. Na pewno przyda się ono wszystkim masażystom, którzy chcą spróbować czegoś nowego i… więcej zarabiać – masaż klasyczny to dziś zdecydowanie za mało, by oczarować klienta!
 

Natura sprzymierzeńcem wiedzy. Już nie musisz jechać do Poznania.

 
Prawdopodobnie nikt z dorosłych nie lubi uczyć się w ciasnej i ciemnej sali szkoleniowej, zza drzwi której dobiega zgiełk wielkiego miasta. Znając preferencje ludzi pragnących się dokształcać, Akademia Masażu „Karuna” postanowiła przenieść kursy masażu organizowane w Poznaniu, do ośrodka... w Borach Tucholskich! Dzięki temu osoby biorące udział w kursie poza przyswojeniem nowych, cennych umiejętności będą miały okazję „wypadu” na łono natury. Jest to szkolenie i wypoczynek w jednym! Decydując się na takie szkolenie, nie musisz obawiać się dodatkowych wydatków – zarówno noclegi, jak i obiady są już wliczone w cenę kursu. Każdy uczestnik otrzymuje również materiały metodyczno-dydaktyczne, dzięki czemu możliwe jest skupienie się na praktyce i zadawaniu pytań, a nie na mozolnym notowaniu. Dzięki ogromnemu zainteresowaniu klientów, kursy odbywają się właściwie w każdy weekend – dzięki temu każdy, kto chciałby podjąć naukę w szkole, może znaleźć dogodny dla siebie termin, bez ryzyka zaniedbywania pracy czy uczelni. Ponieważ w „Karunie” pracują ludzie z wielkim sercem, Akademia organizuje także kursy dla osób bezrobotnych – dla nich opanowanie technik masażu może być szansą na całkowitą przemianę życia, a pobyt w Borach Tucholskich – okazją do przemyśleń na temat swojej dalszej drogi.
 

Co po kursie

 
Ukończenie powyższego szkolenia jest związane z uzyskaniem odpowiedniego dyplomu, który umożliwia samodzielne wykonywanie masażu. Będziesz mógł zajmować się masażem klasycznym, głębokim, orientalnym, a także tajskim, tureckim czy marokańskim. Zdobyte w „Karunie” umiejętności pozwolą Ci na zdobycie zatrudnienia w SPA lub salonie masażu, albo… przygotują Cię do założenia własnego biznesu.
 
Z dala od miejskiego zgiełku Poznania, obcowanie z pięknem przyrody i wspaniałą atmosferę otrzymujesz gratis!