Świat potrzebuje masażu

Kurs masażu Warszawa

Zainteresowanie naszymi kursami w Warszawie i Poznaniu przerosły nasze najśmielsze oczekiwania, i w związku z tym jesteśmy zmuszeni przenieść je na stałe do pięknych i malowniczych Borów Tucholskich, gdzie mieści się nasz ośrodek szkoleniowy z bazą noclegową.

Tam, w samym sercu natury czekają na Was w pełni profesjonalne i ciekawe kursy masaży orientalnych, ajurwedyjskich oraz klasycznych. Bory Tucholskie to jeden z największych kompleksów borów sosnowych w Polsce, o powierzchni około 3 tysięcy metrów kwadratowych. Stał się idealnym miejscem na wypoczynek osób lubiących kontakt z naturą. Dlatego tutaj postanowiliśmy otworzyć nasz ośrodek i prowadzić zajęcia. Szkolimy nieprzerwanie od 2003 r.

Wysoko wykwalifikowani instruktorzy oraz najlepszej jakości produkty w połączeniu
z przepiękną lokalizacją, dają niezapomniane chwile! Dzięki temu dla uczestników naszych kursów czas spędzony w naszym ośrodku jest nie tylko szkoleniem ale także jest to odpoczynek. Wybierając nasze kursy poznasz ciekawe masaże z najnowszych trendów SPA i WELLNESS i spędzisz czas w miłej atmosferze w sercu natury.

Dziękujemy wszystkim naszym absolwentom za przyczynienie się do stworzenia tego wspaniałego miejsca. To dzięki wam jesteśmy w tym miejscu i istniejemy.