• Zacznij od zaraz.
    Przeszłość już była, przyszłość jest niepewna

  • Zacznij od zaraz.
    Przeszłość już była, przyszłość jest niepewna

  • Zacznij od zaraz.
    Przeszłość już była, przyszłość jest niepewna

Łóżka do masażu || stół do masażu

Oferujemy łóżko do masażu, zabiegów SPA, Ajurwedy, masażu klasycznego, Lomi Lomi, zabiegów na ciało i innych masaży olejowych. Specjalistyczny stół do masażu, wykonany został z wysokiej jakości drzewa bukowego. Struktura stołu charakteryzuje się bezsękową powierzchnią, dzięki czemu jest niezwykle wytrzymała i nie pęka. Stół do masażu jest odporny na wilgoć i wahania temperatury. W naszej ofercie znajdziesz zarówno łóżka stacjonarne, jak i składane.

Dzięki podwyższonym krawędziom, które zapobiegają spływaniu oleju po stole oraz zsuwaniu się rąk, Klient może wygodnie ułożyć się podczas masażu. Olejoodporna powłoka sprawia, że olej zostaje na powierzchni stołu, nie wnikając w głąb i nie niszcząc go.

Łóżko do masażu posiada wymienne zagłówki. Jeden z nich, odpowiednio wyprofilowany idealnie nadaje się do masaży olejowych na głowę, a drugi, uformowany w literę U do pozostałych zabiegów. Stół jest dużych rozmiarów, co pozwala na komfortowe ułożenie Klienta. Zagłówki również charakteryzują się olejoodporną powierzchnią i pokryte są skóropodobnym tworzywem.

Wymiary stołu składanego: 200 cm x 70 cm
Wymiary stołu stacjonarnego: 200 cm x 80 cm

Do każdego zakupionego stołu dodajemy w prezencie olejoodporny i wodoodporny pokrowiec, idealny do wszystkich mokrych zabiegów.


Załącznik nr 1