• Zacznij od zaraz.
    Przeszłość już była, przyszłość jest niepewna

  • Zacznij od zaraz.
    Przeszłość już była, przyszłość jest niepewna

  • Zacznij od zaraz.
    Przeszłość już była, przyszłość jest niepewna

Stół stacjonarny do masażu

Oferujemy łóżko do masażu, zabiegów SPA, Ajurwedy, masażu klasycznego, Lomi Lomi, zabiegów na ciało i innych masaży olejowych. Specjalistyczny stół do masażu, wykonany został z wysokiej jakości drzewa bukowego. Struktura stołu charakteryzuje się bezsękową powierzchnią, dzięki czemu jest niezwykle wytrzymała i nie pęka. Stół do masażu jest odporny na wilgoć i wahania temperatury. W naszej ofercie znajdziesz zarówno łóżka stacjonarne, jak i składane.

Dzięki podwyższonym krawędziom, które zapobiegają spływaniu oleju po stole oraz zsuwaniu się rąk, Klient może wygodnie ułożyć się podczas masażu. Olejoodporna powłoka sprawia, że olej zostaje na powierzchni stołu, nie wnikając w głąb i nie niszcząc go.

Łóżko do masażu posiada wymienne zagłówki. Jeden z nich, odpowiednio wyprofilowany idealnie nadaje się do masaży olejowych na głowę, a drugi, uformowany w literę U do pozostałych zabiegów. Stół jest dużych rozmiarów, co pozwala na komfortowe ułożenie Klienta. Zagłówki również charakteryzują się olejoodporną powierzchnią i pokryte są skóropodobnym tworzywem.

Wymiary stołu składanego: 200 cm x 70 cm + zagłówek
Wymiary stołu stacjonarnego: 180 cm x 80 cm + zagłówek

Do każdego zakupionego stołu dodajemy w prezencie olejoodporny i wodoodporny pokrowiec, idealny do wszystkich mokrych zabiegów.

Informacje organizacyjne do składania zamówień

Aktualny cennik wyposażenia znajduje się pod linkiem >> Cennik Sneha
 
Abyśmy mogli przyjąć zamówienie do realizacji prosimy o przesłanie poniższych informacji na adres akademiakaruna.agnieszka@gmail.com - prosimy o odpowiedź na punkty: 1, 2, 3 (koniecznie za każdym razem, przy składaniu zamówienia):

1. DOKŁADNY ADRES DO WYSYŁKI,
2. DANE DO FAKTURY (nazwa firmy, dokładny adres, NIP), jeżeli faktura nie jest potrzebna wystawiamy paragon - prosimy o wybór dowodu zapłaty,
3. NR TEL. ODBIORCY PRZESYŁKI - POTRZEBNY JEST DLA KURIERA.


W sprawach zamówień jesteśmy do dyspozycji (mailowo) od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00.

Paczki wysyłane są od poniedziałku do piątku kurierem DPD. 
Kurier DPD raz dziennie odbiera nasze przesyłki w godzinach:
od poniedziałku do czwartku między 9:00 a 15:00
w piątek między 9:00 a 12:00,
Płatne przy odbiorze (kurierowi).
Przy zamówieniach powyżej 1500zł możliwa jest płatność przelewem. (zamówienie zostaje wysłane po zaksięgowaniu przelewu).

Istnieje również możliwość otrzymania od nas darmowego wzoru BIZNESPLANU do dotacji na wyposażenie gabinetu przez Urząd Pracy. 

W razie pytań prosimy o kontakt z nami pod nr tel. 609 798 852Załącznik nr 1