• Zacznij od zaraz.
    Przeszłość już była, przyszłość jest niepewna

  • Zacznij od zaraz.
    Przeszłość już była, przyszłość jest niepewna

  • Zacznij od zaraz.
    Przeszłość już była, przyszłość jest niepewna

Darmowa muzyka do masażu z licencją bez opłat ZAiKS

Wśród tych wszystkich relaksujących doznań niosących błogie ukojenie, nie zapominajmy o najsłabszych, o tych którzy nie są w stanie pomóc sobie sami. W zamian za dobrowolne wsparcie (nie jest konieczne do bezpłatnego pobrania i odtwarzania plików MP3) przekazane na rzecz schroniska dla zwierząt „Przytulisko” w Chojnicach udostępniamy nastrojową muzykę do masażu. Dzielimy się tym co mamy z tymi, którzy potrafią również coś od siebie dać.

Nie czerpiemy z tego tytułu żadnych profitów, poza radością płynącą z pomagania. Tym samym prosimy o nieudostępnianie w Internecie, bez naszej zgody, utworów pobranych z tej strony. To konieczne aby ta akcja miała sens, a schronisko otrzymało niezbędne wsparcie.

„Ayurveda Tridosha” to składanka, której dźwięki przenoszą w niezwykły i tajemniczy wymiar. Enigmatyczny charakter utworów przynosi ukojenie i pozwala w pełni poddać się masażowi. Nagrania stworzono za pomocą tradycyjnych instrumentów, co dodatkowo je uszlachetnia. Dźwięk conga czy fletu bamboo w połączeniu z nowoczesnymi technikami tworzy niepowtarzalną plejadę dźwięków, z której każdy wybierze coś dla siebie.

Zapraszamy do wsparcia schroniska Przytulisko!

Składanka jest w formacie MP3. Udzielamy licencji na jej publiczne odtwarzanie w gabinetach masażu, odnowy biologicznej, salonach spa, salonach kosmetycznych i fryzjerskich, hotelach itp. Licencja uprawnia osobę lub firmę do publicznego odtwarzania plików MP3 lub płyty nagranej z tych plików z muzyką "Ayurveda Tridosha", która jest zwolniona z opłat pobieranych przez organizacje zbiorowego zarządzania prawami autorskimi lub prawami pokrewnymi (bez opłat ZAIKS), stowarzyszeniami twórców, artystów, wykonawców oraz organizacje producentów, na terenie Polski oraz UE. Jedynym i wyłącznym właścicielem nagrań jest Akademia Masażu Karuna.

Do akcji zapraszają Snoopy, Fiszu i Arnold (chłopaki ze schroniska) oraz ekipa Akademii Masażu Karuna. Życzymy wielu przyjemnych doznań w trakcie odtwarzania.

Utwory na płycie:

⦁ Tridosha
⦁ Vaiswanara
⦁ Samadhi
⦁ Mahabhuta
⦁ Sattva
⦁ Karuna
⦁ Kapha
⦁ Pitta
⦁ Vata
⦁ Ayus

Poniżej załączniki do pobrania - 10 zupełnie darmowych plików MP3 z muzyką i licencją na publiczne odtwarzanie.