Świat potrzebuje masażu

IDEA

W samym sercu Borów Tucholskich znajduje się szkoła masażu, w której dzieją się magiczne rzeczy. Akademia Masażu Karuna - to tutaj rozkwita nasza pasja do unikalnych masaży i terapii orientalnych, a wraz z nią wiedza i doświadczenie naszych Kursantów. Każdego roku do Akademii trafiają setki osób chcące zgłębić tajemnice Ajurwedy sprzed 2000 lat. Naszym celem jest przygotować ich do świadczenia usług masażu na najwyższym poziomie - zgodnie z najwyższymi standardami jakości i bezpieczeństwa, jak również w zgodzie z samym sobą i tradycją przekazywaną z pokolenia na pokolenie.

ABSOLWENCI

Szkolimy najlepszych masażystów nieprzerwanie od 2003 r. Nasi Absolwenci pracują dla najlepszych gabinetów lub prowadzą z sukcesem własne, zarówno w Polsce jak i zagranicą. Uczestnicząc w akredytowanych kursach zwiększasz swoje szanse na zatrudnienie w prestiżowych placówkach. Możesz także liczyć na naszą pomoc na każdym etapie prowadzenia własnej działalności – począwszy od założenia, poprzez odpowiednie wyposażenie, aż po profesjonalne doradztwo w zakresie marketingu i pozyskiwania dofinansowań.

MIEJSCE

Marzysz o tym, aby rozwijać swoje kwalifikacje, a równocześnie chcesz odpocząć i znaleźć chwilę wytchnienia? Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszej szkoły masażu wraz z możliwością noclegu i wypoczynku w samym sercu Borów Tucholskich. Z nami poznasz skuteczne techniki masażu, które wpływają na rozluźnienie napiętych mięśni, wyciszają umysł i uspokajają duszę. Masażu nie da nauczyć się z książek i filmów, masaż trzeba poczuć. My stwarzamy ku temu doskonałe warunki.

AKREDYTACJA KURATORIUM OŚWIATY

Nasza szkoła masażu jako pierwsza i jedyna w Polsce uzyskała prestiżową Akredytację Kuratorium Oświaty na kursy masaży orientalnych i ajurwedyjskich oraz kurs masażu klasycznego z technikami orientalnymi. To dla nas ogromny zaszczyt, a dla naszych Klientów możliwość skorzystania z kursów na najwyższym poziomie. Jesteśmy dumni, że nasza praca została doceniona, uwierzytelniając tym samym nasz profesjonalizm i doświadczenie. Absolwenci otrzymują zaświadczenia według wzoru Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz certyfikat ukończenia kursu akredytowanego, które są potwierdzeniem zdobytych umiejętności.

KADRA

W szeregach Akademii Karuna na próżno szukać amatorów. Nasze kursy masażu realizowane są przez wyspecjalizowaną kadrę pasjonatów z ponad 20-letnim doświadczeniem. Swoją wiedzę i umiejętności zdobywali w najlepszych, zagranicznych ośrodkach szkoleniowych. Stawiają przede wszystkim na praktykę, równocześnie pozostają otwarci na drugiego człowieka, dzieląc się tym co potrafią najlepiej.