Świat potrzebuje masażu

IDEA

W samym sercu Borów Tucholskich znajduje się szkoła masażu, w której dzieją się magiczne rzeczy. Akademia Masażu Karuna - to tutaj rozkwita nasza pasja do unikalnych masaży i terapii orientalnych, a wraz z nią wiedza i doświadczenie naszych Kursantów. Każdego roku do Akademii trafiają setki osób chcące zgłębić tajemnice Ajurwedy sprzed 2000 lat. Naszym celem jest przygotować ich do świadczenia usług masażu na najwyższym poziomie - zgodnie z najwyższymi standardami jakości i bezpieczeństwa, jak również w zgodzie z samym sobą i tradycją przekazywaną z pokolenia na pokolenie.

ABSOLWENCI

Szkolimy najlepszych masażystów nieprzerwanie od 2003 r. Nasi Absolwenci pracują dla najlepszych gabinetów lub prowadzą z sukcesem własne, zarówno w Polsce jak i zagranicą. Uczestnicząc w naszych kursach zwiększasz swoje szanse na zatrudnienie w prestiżowych placówkach. Możesz także liczyć na naszą pomoc na każdym etapie prowadzenia własnej działalności – począwszy od założenia, poprzez odpowiednie wyposażenie gabinetu masażu, aż po profesjonalne doradztwo w zakresie marketingu i pozyskiwania dofinansowań.

MIEJSCE

Marzysz o tym, aby rozwijać swoje kwalifikacje, a równocześnie chcesz odpocząć i znaleźć chwilę wytchnienia? Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszej szkoły masażu wraz z możliwością noclegu i wypoczynku w samym sercu Borów Tucholskich. Z nami poznasz skuteczne techniki masażu, które wpływają na rozluźnienie napiętych mięśni, wyciszają umysł i uspokajają duszę. Masażu nie da nauczyć się z książek i filmów, masaż trzeba poczuć. My stwarzamy ku temu doskonałe warunki.

WYPOSAŻENIE GABINETÓW  MASAŻU I SPA

Na szkoleniach pokazujemy jak pracować, ucząc technik masażu i budując naszą społeczność. Pokazujemy również na czym pracować, przekazując nasze wieloletnie doświadczenie i oferując wyposażenie gabinetów, akcesoria potrzebne do masażu czy profesjonalne, ekologiczne kosmetyki.

KADRA

W szeregach Akademii Karuna na próżno szukać amatorów. Nasze kursy masażu realizowane są przez wyspecjalizowaną kadrę pasjonatów z ponad 20-letnim doświadczeniem. Swoją wiedzę i umiejętności zdobywali w najlepszych, zagranicznych ośrodkach szkoleniowych. Stawiają przede wszystkim na praktykę, równocześnie pozostają otwarci na drugiego człowieka, dzieląc się tym co potrafią najlepiej.