» Home

Kurs drenażu limfatycznegoAkademia Masażu Karuna oferuje Państwu profesjonalny kurs drenażu limfatycznego.

 

Drenaż polega na poprawieniu krążenia krwi i limfy, a co za tym idzie na redukcji obrzęków wynikłych ze złego przepływu limfy w naszym organizmie. Drenaż stosowany jest w celach kosmetycznych jak i terapeutycznych.

 

Kurs przygotuje do drenażu, tak by za pomocą dłoni efektywnie przemieścić zalegającą limfę w stronę węzłów chłonnych i głównych pni limfatycznych. Ma to na celu usunąć zastoje z przestrzeni międzykomórkowych, poprawę krążenia limfy i krwi, doprowadzić do szybszego oczyszczenia organizmu z toksyn i różnorodnych substancji przemiany materii. Zabieg można stosować również kosmetycznie, gdyż eliminuje zalegające w komórkach tłuszczowych toksyny, dzięki czemu pomaga w zredukowaniu cellulitu.

 


Poza techniką samego drenażu, poznasz budowę układu limfatycznego naszego ciała oraz dowiesz się o zaleceniach oraz ograniczeniach w stosowaniu tego zabiegu. Nasze szkolenia prowadzone są przez doświadczoną załogę w profesjonalnych warunkach z wyjątkową, miłą atmosferą. Przykładamy szczególną uwagę do każdego kursanta, by móc szczycić się elitarną załogą.

 Zobacz także: kurs masażu klasycznego