Świat potrzebuje masażu

Świat potrzebuje masażu

PRZEWIŃ

Idea

W samym sercu Borów Tucholskich znajduje się szkoła masażu, w której dzieją się magiczne rzeczy. Akademia Masażu Karuna – to tutaj rozkwita nasza pasja do unikalnych masaży i terapii orientalnych, a wraz z nią wiedza i doświadczenie naszych Kursantów.

Każdego roku do Akademii trafiają setki osób chcące zgłębić tajemnice Ajurwedy sprzed 2000 lat. Naszym celem jest przygotować ich do świadczenia usług masażu na najwyższym poziomie – zgodnie z najwyższymi standardami jakości i bezpieczeństwa, jak również w zgodzie z samym sobą i tradycją przekazywaną z pokolenia na pokolenie.

O-nas
kadra Karuna

Kadra

W szeregach Akademii Karuna na próżno szukać amatorów. Nasze kursy masażu realizowane są przez wyspecjalizowaną kadrę pasjonatów z ponad 20-letnim doświadczeniem. Swoją wiedzę i umiejętności zdobywali w najlepszych, zagranicznych ośrodkach szkoleniowych. Stawiają przede wszystkim na praktykę, równocześnie pozostają otwarci na drugiego człowieka, dzieląc się tym co potrafią najlepiej.

523 zrealizowanych kursów
20 lat doświadczenia
4537 Klientów
22 kursów masażu w ofercie

Miejsce

Marzysz o tym, aby rozwijać swoje kwalifikacje, a równocześnie chcesz odpocząć i znaleźć chwilę wytchnienia? Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszej szkoły masażu wraz z możliwością noclegu i wypoczynku w samym sercu Borów Tucholskich. Z nami poznasz skuteczne techniki masażu, które wpływają na rozluźnienie napiętych mięśni, wyciszają umysł i uspokajają duszę. Masażu nie da nauczyć się z książek i filmów, masaż trzeba poczuć. My stwarzamy ku temu doskonałe warunki.

kadra Karuna
absolwenci Akademii Masażu Karuna

Absolwenci

Szkolimy najlepszych masażystów nieprzerwanie od 2003 r. Nasi Absolwenci pracują dla najlepszych gabinetów lub prowadzą z sukcesem własne, zarówno w Polsce jak i zagranicą. Uczestnicząc w naszych kursach masażu zwiększasz swoje szanse na zatrudnienie w prestiżowych placówkach. Możesz także liczyć na naszą pomoc na każdym etapie prowadzenia własnej działalności – począwszy od założenia, poprzez odpowiednie wyposażenie, aż po profesjonalne doradztwo w zakresie marketingu i pozyskiwania dofinansowań.

Wyposażenie gabinetów masażu i SPA

Na szkoleniach pokazujemy jak pracować, ucząc technik masażu i budując naszą społeczność. Pokazujemy również na czym pracować, przekazując nasze wieloletnie doświadczenie i oferując wyposażenie gabinetów masażu, narzędzia do masażu czy profesjonalne, ekologiczne kosmetyki.

Wyposażenie gabinetów masażu i SPA