Akcesoria do masażu

Właściwe wyposażenie gabinetu masażu to jeden z kluczy do sukcesu w branży Wellness&SPA. W sklepie Akademii Masażu Karuna oferujemy szeroki wybór produktów, które pomogą w zapewnieniu komfortu i relaksu dla Twoich klientów, a jednocześnie ułatwią wykonywanie zabiegów.

Harmonia dźwięku

Dla miłośników relaksu polecamy mosiężne dzwonki do medytacji. Ich delikatne brzmienie, pomoże stworzyć atmosferę spokoju i wyciszenia, idealną do praktykowania medytacji.

Jeśli chcesz wprowadzić do swojego gabinetu inny element, rozważ zestaw mis tybetańskichdo masażu dźwiękiem. Te pięknie wykonane misy o różnych rozmiarach emitują głębokie i harmoniczne dźwięki, które pomagają w relaksacji, odblokowaniu energii i przywróceniu równowagi ciała i umysłu.

Zachwyć klientów aromaterapią

Ważnym elementem masażu jest również podgrzewanie olejków. Dlatego proponujemy ceramiczny podgrzewacz do olejków. Jest to stylowy i praktyczny przedmiot, który pozwala utrzymać olejki w odpowiedniej temperaturze, zapewniając przyjemne doznania zarówno klientom, jak i terapeucie. Dzięki niemu, olejki mogą być aplikowane na skórę w ciepłej i przyjemnej formie, co zwiększa efektywność zabiegu.

Przywróć równowagę energetyczną z kamieniami półszlachetnymi

Jeśli pragniesz poszerzyć swoją ofertę terapeutycznych masaży, warto pomyśleć o zestawie z kamieniami półszlachetnymi z podgrzewaczem. Sprawdzi się on doskonale podczas wykonywania, cieszącego się coraz większą popularnością, masażu relaksacyjnego Ratnaabhyanga. Tego rodzaju zabieg poprawia krążenie krwi, działa korzystnie na rozluźnienie mięśni, redukuje napięcia i stresy, przywracając równowagę energetyczną organizmu.

Wygodne akcesoria do masażu

Wśród akcesoriów do masażu znajdziesz także drewnianą pałeczkę do tajskiego masażu stóp, która wspomoże złagodzić dolegliwości bólowe, czy zestaw szczoteczki oraz pędzla do peelingu i masażu twarzy, który będzie stanowić doskonałe uzupełnienie pielęgnacji skóry wrażliwej.

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta akcesoriów do masażu pozwoli stworzyć niepowtarzalny klimat w Twoim gabinecie oraz spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.