Opinie

Opinie

PRZEWIŃ

Opinie klientów

Szukaj
apostrof

Odkrycie Karuny to był moment zwrotny w moim życiu. Te nowe doświadczenia spowodowały, że pokonałam wewnętrzne blokady i teraz ja sama mogę pomóc innym się z tym zmierzyć, właśnie poprzez masaż. W trakcie kursu poznałam duchowe aspekty masażu co do których nie miałam wcześniej ufności. Właśnie tu doświadczyłam tego całą sobą i teraz wiem, że dzieje się dobrze kiedy czuję emocje innych. To zdrowa reakcja na ten dotyk.

Ada
— Akademia Masażu Karuna
Ada mała mandala
apostrof

Karuna położona jest w magicznym miejscu. Kadra bardzo profesjonalna, otwarta na drugiego człowieka. Masaże jakie poznałam w Karunie były przeciwieństwem tego, co potrafiłam do tej pory masując klasycznie i leczniczo. Są poszerzone o pielęgnację umysłu, stanu ducha, naszej psychiki. Dzień przed kursem powiedziałabym, że nigdy w życiu nie odważyłabym się poprzez masaż pomagać innym, że nigdy w życiu nie odważyłabym się otworzyć swoją własną działalność. W Karunie zrozumiałam, że przecież nic mnie nie blokuje a jeśli tak jest, to tylko ja jestem w stanie nad tym zapanować.

Karolina
— Akademia Masażu Karuna
Karolina mała mandala
apostrof

W Karunie doświadczyłam zupełnie innego przekazywania wiedzy. Na tych kursach Janusz i Andrzej rozmawiają z ludźmi dzieląc się historiami, swoimi własnymi doświadczeniami, ukierunkowują ludzi, podpowiadają rozwiązania. Pokazują świat różnorodnych masaży, a ich pasja zaczyna się mocno udzielać ludziom. Większość z nich wraca do domów i pełni energii zaczynają myśleć o masażu bardzo poważnie. Tutaj dostrzegłam, że masaże orientalne dają coś więcej niż tylko przyjemność i relaks.

Iwona
Iwona mała mandala
apostrof

Chcąc zgłębić praktykę masaży ajurwedyjskich natrafiłam na Karunę. Bardzo cenię w nich pasję, która powoduje, że sposób w jaki przekazują wiedzę jest autentyczny. Tutaj zrozumiałam, że masaż ajurwedyjski i orientalny musi być wykonany całym sobą by zadziałał, że jest bardzo emocjonalny. Dzięki Karunie dostrzegłam jak masaż bardzo otwiera, ludzie zaczynają się konfrontować z samym sobą, zaczynają mówić o tym co czują.

Grażyna
— Akademia Masażu Karuna
Grażyna mała mandala
apostrof

Karuna dała mi dużą wiedzę dzięki której nabrałam pewności by założyć swój własny gabinet. Tutaj poznałam techniki ajurwedyjskie oraz zgłębiłam masaż tajski. Jadąc na kurs masażu czułam się bardzo niepewnie. Konsultacje i rozmowy nakierowały mnie jaką drogę powinnam obrać. Wykładowcy Karuny podchodzą bardzo indywidualnie do człowieka, służą fachową poradą i przygotowują ludzi do tego by zmierzyć się z własnymi marzeniami, dają wiarę w to, że jest to możliwe

Natalia
— Akademia Masażu Karuna
Natalia mała mandala
Wczytaj więcej