Kursy

Kursy

PRZEWIŃ

Kursy masażu

Szkoła masażu Karuna oferuje kursy masażu z wielu ciekawych technik z różnych stron świata, np. masażu klasycznego czy liftingującego masażu twarzy. Wszystkie prowadzone są przez profesjonalistów danej metody masażu przy wykorzystaniu skutecznych sposobów szkolenia. Zajęcia odbywają się w przyjacielskiej atmosferze i spokoju sprzyjającym nauce.

Zdobądź nowe kwalifikacje i sprawdź, jakie kursy masażu oferujemy!

Hammam Marokański 

Marokańska odmiany masażu Hammam. Polega na wykonaniu dogłębnie oczyszczającego peelingu i masowaniu ciała przy użyciu czarnego mydła. Punktem głównym zabiegu jest masaż ciepłym olejem.
ZOBACZ KURS

Hammam Turecki

Łączący zabiegi oczyszczające i pielęgnujące. Składa się z ceremonialnej kąpieli oraz peelingowania ciała za pomocą rękawicy Kessa i czarnego mydła. Masaż tradycyjny wykonywany jest przy użyciu piany.
ZOBACZ KURS

Kinesiotaping twarzy

Kinesiotaping liftingujący twarzy to metoda plastrowania twarzy za pomocą specjalnych, elastycznych taśm kinezjologicznych. Nakleja się je na twarz, żeby zwiększyć odżywienie i napięcie skóry oraz zmniejszyć zmarszczki mimiczne.
ZOBACZ KURS

Masaż Abhyanga

Przy użyciu ciepłych, ziołowych olejów o różnym działaniu. Abhyanga to w dosłownym tłumaczeniu "namaszczenie". Masaż ten jest głęboko relaksujący i oczyszczający, to jeden z najważniejszych zabiegów w Ajurwedzie. Pozytywnie oddziałuje na system immunologiczny, ma właściwości odmładzające i regenerujące. Pomaga się zrelaksować i oczyścić umysł.
ZOBACZ KURS

Masaż Balijski

Łączący techniki znane z akupresury, refleksologii, ajurwedy, strechingu i aromaterapii. Podczas zabiegu masażysta wywiera silny nacisk akupresurowy, a następnie intensywnie uciska, gładzi, rozciera, opłukuje i rozciąga skórę. Osoba masowana wprowadzana jest w stan głębokiego relaksu.
ZOBACZ KURS

Masaż bambusami i miotełkami

Modelujący Bamboo Cho Massage. Do zabiegu wykorzystuje się bambusy i miotełki, które rozluźniają ciało i pobudzają potencjał elektryczny organizmu. Masaż wspomaga też proces odchudzania, ma działanie detoksykujące. Można go wykonywać lekko lub mocno.
ZOBACZ KURS

Masaż głowy Shiroabhyanga

Kurs masażu wykonywanego w pozycji siedzącej. Shiroabhyanga polega na masowaniu głowy, twarzy, barków oraz pleców przy użyciu ciepłego oleju ajuwerdyjskiego. Ma za zadanie redukować nerwy i zmęczenie. Pomaga w walce z dolegliwościami bólowymi i pozytywnie wpływa na układ nerwowy.
ZOBACZ KURS

Masaż kamiennymi kształtkami Upala

Masaż Upala to opracowywanie twarzy, szyi i dekoltu przy użyciu unikatowego zestawu kamiennych kształtek. Stworzone zostały tak, aby jak najlepiej dopasowywały się do charakterystycznej budowy poddawanych masażowi obszarów. Naprzemienna praca dłoni z kamiennymi kształtkami stanowi o wyjątkowości i precyzji zabiegu.
ZOBACZ KURS

Masaż klasyczny z technikami orientalnymi

Polegający na nauce klasycznych zabiegów z wykorzystaniem technik orientalnych. Obejmuje m.in. szkolenie z masażu stemplami Churna Pinda Sweda. Uczy podstaw konsultingu SPA i przygotowuje do profesjonalnej pracy jako masażysta.
ZOBACZ KURS

Masaż liftingujący Fusion 3D

Rewolucyjnie liftingujący masaż twarzy Lifting 3D Fusion to unikatowe połączenie najbardziej efektywnych chwytów i technik odmładzających. Oprócz zjawiskowych efektów wizualnych na wyjątkowość masażu składa się również jego trójfazowy przebieg zakładający oczyszczenie, rozluźnienie oraz pobudzenie potrzebujących partii mięśniowych.
ZOBACZ KURS

Masaż Lomi Lomi

Hawajski z użyciem przedramion. Zabieg ten wywodzi się z filozofii Huny i funkcjonuje również pod nazwą "dotyk łapą zadowolonego kota". Wykorzystywany jest m.in. do walki z chronicznymi bólami kręgosłupa i głowy. Masażysta porusza się w rytm charakterystycznej, tanecznej muzyki.
ZOBACZ KURS

Masaż misami tybetańskimi

Polega na wydobyciu dźwięku z mis tybetańskich poukładanych na ciele osoby masowanej. To masaż idealny dla osób, które nie przepadają za dotykiem obcej osoby.
ZOBACZ KURS

Masaż pleców Upanhasveda

Upanhasveda to intensywny masaż pleców na siedząco, przy użyciu niewielkiej ilości oleju ajurwedyjskiego. Podczas masażu opracowywane są obszary: karku, ramion, pleców oraz okolica okołołopatkowa.
ZOBACZ KURS

Masaż Quiro

Hiszpański masaż Quiro, łączący w swej wyjątkowości tradycyjne hiszpańskie zamiłowanie do piękna oraz dostrzegalną efektywność w działaniu, należy do wachlarza zabiegów pomagających w tak zwanym "wizualnym zatrzymaniu czasu" i walce z niechcianymi zmarszczkami.
ZOBACZ KURS

Masaż Ratnaabhyanga

Kurs masażu dużymi, gorącymi kamieniami, przy użyciu naturalnego, certyfikowanego oleju ajuwerdyjskiego. Do zabiegu wykorzystuje się kamienie półszlachetne i kryształy górskie. Nie należy utożsamiać tej metody z masażem kamieniami bazaltowymi, Ratnaabhyanga to zupełnie inny zabieg. Ma działanie regenerujące, relaksujące i likwiduje napięcia w ciele.
ZOBACZ KURS

Masaż Shirodhara

Polegający na masowaniu tzw. trzeciego oka, czyli punku między brwiami. Do zabiegu używa się ciepłego oleju. To jeden z popularniejszych masaży ajuwerdyjskich. Wykorzystuje się go w celu osiągnięcia wewnętrznego spokoju i harmonii.
ZOBACZ KURS

Masaż stemplami Churna Pinda Sweda

Kurs masażu, w którym wykorzystywane są stemple wypełnione specjalnymi proszkami ziołowymi. Są to stemple w 100% naturalne i jednorazowego użytku. Masaż ma działanie antycellulitowe oraz detoksykujące. Przyjemnie rozgrzewa i ujędrnia skórę. Stemple do masażu przygotowuje masażysta.
ZOBACZ KURS

Masaż stopami Padanghata

Masażysta wykonuje zabieg jedną stopą, a drugą zachowuje balans. Masaż jest głęboki, mocny. Umożliwia rozluźnienie mięśni głębokich i zalecany jest zwłaszcza osobom aktywnym. Dawniej stosowany był przez wojowników kalarysjskich, dlatego Padanghata nazywa się też masażem kalaryjskim.
ZOBACZ KURS

Masaż tajski

Głęboki łączący techniki akupresury, pasywną jogę, stretching i refleksologię. Wykonywany jest w ubraniu, na macie. Masażysta do zabiegu używa dłoni, przedramion, łokci i stóp. Potocznie masaż tajski nazywany jest "jogą dla leniwych". Skupia się na masowaniu głównych meridian.
ZOBACZ KURS

Masaż twarzy Mukabhyanga

Kursy masażu twarzy, szyi i dekoltu. Do zabiegu wykorzystuje się naturalne oleje i tradycyjne ajuwerdyjskie kosmetyki. Masaż ma na celu połączenie ciała i ducha dzięki stymulowaniu "marma", czyli miejsc, w których łączą się obie te strefy. Mukabhyanga dodaje skórze świeżości i usuwa ślady zmęczenia. Działa relaksująco zarówno na ciało, jak i na umysł.
ZOBACZ KURS

Masaż Udvartana

Kurs masażu ajuwerdyjskiego, w którym wykorzystuje się sproszkowane zioła, kasze i tradycyjne oleje ajurwerdyjskie. Udvartana znana jest z właściwości intensywnego pobudzania przemiany materii. Uwielbiają ją zwłaszcza kobiety chcące pozbyć się cellulitu. Masaż polecany jest osobom tęgim, otyłym i z dużą ilością złogów. Może być wykonywany na sucho lub na mokro.
ZOBACZ KURS

Tajski masaż stóp

Bazuje na masażu stóp i akupresurze stref refleksologicznych. Rozluźnia nogi, usuwa uczucie obrzmiałych kończyn i oczyszcza organizm z toksyn. Wspiera m.in. trawienie, pracę mózgu, układ hormonalny, gruczoły limfatyczne.
ZOBACZ KURS