Kurs masażu klasycznego z technikami orientalnymi

Kurs masażu klasycznego z technikami orientalnymi

PRZEWIŃ

Masaż klasyczny z technikami orientalnymi

Masaż klasyczny należy do najpopularniejszych zabiegów z zakresu medycyny naturalnej. Opiera się na wielowiekowym doświadczeniu i mądrości tych, którzy dbali o ludzkie zdrowie. Dziś kojarzony jest nie tylko z medycyną, ale i kosmetyką.

Oprócz działania przeciwbólowego i regeneracyjnego, masaż poprawia wygląd skóry i może pomóc zrzucić zbędne kilogramy. Ponadto pozwala zniwelować napięcie i stres, co poprawia zarówno kondycję fizyczną, jak i psychiczną.

Kurs masażu klasycznego w Akademii Masażu Karuna to nie tylko zdobywanie wiedzy o ludzkim ciele i technikach masażu. To przede wszystkim możliwość praktycznego zastosowania tej wiedzy pod czujnym okiem doświadczonej kadry. Każdy, kto zdecyduje się na szkolenie pozna najskuteczniejsze sposoby masowania oraz kryteria ich indywidualnego doboru, w zależności od potrzeb osoby leżącej na stole do masażu.

Dzięki poznaniu rozmaitych technik i chwytów, nasi kursanci mogą efektywnie, i  co najważniejsze, bezpiecznie uwolnić siebie i innych od uciążliwego napięcia mięśni, bólu, a także poprawić ukrwienie tkanek. W rezultacie osoba, która poddaje się takim masażom będzie zrelaksowana i stopniowo oczyści swój organizm z toksyn.

Zajęcia prowadzone są przez osoby z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki konsultacjom udzielanym przez osoby, które prowadzą własne gabinety masażu i odnowy biologicznej, dowiesz się, w jaki sposób wykorzystać zdobyte umiejętności, aby osiągnąć sukces?

Na masaż klasyczny składa się wiele technik i chwytów. Jego najważniejszym celem jest rozluźnienie nadmiernie napiętych mięśni i usprawnienie krążenia krwi, czyli polepszenie ukrwienia tkanek, co oczyszcza je z toksyn, dotlenia, odżywia i niweluje dolegliwości bólowe. Właściwie wykonany, przy użyciu odpowiednich olejków, może zdziałać cuda. Wykorzystuje się go w profilaktyce i regeneracji.

Jest to równocześnie przyjemna i niezwykle głęboka metoda relaksu, jak i terapeutyczna praca z ciałem. Natężenie docisku dostosowuje się indywidualnie do danego Klienta, gdyż masaż klasyczny przebiegać bezboleśnie. Mylne przeświadczenie, że masaż musi boleć wywołuje dużo szkody, co mija się z celem terapeuty.

Program pakietu szkoleniowego obejmuje:

  • intensywny, pełny kurs masażu klasycznego,
  • kurs masażu stemplami Churna Pinda Sweda,
  • praktyczny konsulting SPA oparty na wieloletnim doświadczeniu osób (również naszych kursantów) prowadzących z sukcesem własną działalność związaną z usługami masażu i odnowy biologicznej.

Dzięki Karunie:

  • poznasz najskuteczniejsze techniki rozluźniające i przeciwbólowe,
  • nauczysz się szybko i efektywnie leczyć bóle kręgosłupa i inne dolegliwości tkanek miękkich,
  • dowiesz się jak skutecznie i umiejętnie pracować z pacjentem,
  • spędzisz miło czas doskonaląc swoje umiejętności manualne,
  • poznasz ciekawe masaże z najnowszych trendów SPA i Wellness.

 

Poznaj inne kursy masażu: Kurs masażu tajskiego

 

Najbliższy kurs

Dostępny tylko w pakiecie szkoleniowym
KL

Kurs masażu klasycznego i stemplami

Termin 27.06-29.06.2023
Cena 2100 zł
Wysokość kaucji 500 zł
Liczba miejsc brak miejsc

Filmy z kursu