Kurs masaży twarzy
PRZEWIŃ

Masaż liftingujący Fusion 3D

Kurs masażu twarzy Lifting Fusion 3D

 

Rewolucyjnie liftingujący masaż twarzy Lifting 3D Fusion to unikatowe połączenie najbardziej efektywnych chwytów i technik odmładzających. Oprócz zjawiskowych efektów wizualnych na wyjątkowość masażu składa się również jego trójfazowy przebieg zakładający oczyszczenie, rozluźnienie oraz pobudzenie potrzebujących partii mięśniowych.

Pierwsza faza masażu to faza oczyszczenia. Bazuje na wspomaganiu pracy układu limfatycznego, który w ludzkim organizmie odpowiada za odprowadzenie i detoksykację zbędnych produktów komórkowej przemiany materii, zalegających niekiedy pod skórą.

Przejawiają się one w postaci widocznego zmęczenia np. na twarzy, delikatnej opuchlizny na policzkach, wokół oczu czy widocznej na całości twarzy, bądź delikatnych zasinień w okolicy oczu.

Drugą fazę stanowi rozluźnianie mięśni, wpływające kojąco na osobę masowaną. W tym etapie pracuje się nad rozluźnieniem mięśni twarzy, szyi, dekoltu, karku oraz częściowo głowy. Wszystko po to, aby ułatwić pracę w ostatniej, najintensywniejszej fazie masażu.

W tym etapie wykonuje się intensywnie pobudzającą pracę na tkankach twarzy, niwelującą niekorzystne działanie czasu wraz z siłą grawitacji, objawiające się widocznymi zmarszczkami. Obejmuje wszystkie obszary twarzy, w których są one już widoczne oraz te, w których z czasem mogą wystąpić.

 

Poznaj inne kursy masażu: Kinesiotaping liftingujący twarzy

 

Masz pytania?

Z chęcią na nie odpowiemy!

  Najbliższy kurs

  Dostępny tylko w pakiecie szkoleniowym

  Kurs masaży twarzy (KT)

  Termin 07.05-10.05.2024
  Cena 2900 zł
  Kaucja zwrotna 500 zł
  Dostępne miejsca 2

  Filmy z kursu