Miotełki bambusowe, kije cho do masażu


Miotełki bambusowe, kije cho do masażu

460,00 

5 w magazynie

Opis produktu

Bamboo Cho to masaż, który wykonuje się przy pomocy drewnianych pałeczek i bambusowych miotełek. Kije Cho o zróżnicowanej średnicy, tworzą z miotełkami niezwykle zgrany, przystosowany, a nawet rozumiejący ludzkie ciała zespół. Podczas masażu dopasowują się bowiem do wielkości mięśni napotkanych na swojej trajektorii ruchu.

Masaż, który świadczą działa drenująco i modelująco, a także usuwa napięcie z mięśni oraz związane z nim złogi i toksyny zgromadzone w organizmie człowieka. Posiada zarówno oblicze delikatne i relaksujące, jak również intensywne i głębokie, w zależności od potrzeb.

Kije Cho poddawane są specjalnej obróbce, dzięki czemu podczas masażu nie uszkadzają skóry, zaś miotełki bambusowe dzięki budowie bogatej w zawartość krzemu, są naturalnymi piezoelektrykami. Oznacza to, że pocierając i rolując nimi o masowane ciało wywołujemy zjawisko (potencjał elektryczny), które wykorzystuje się także na przykład w zapalniczkach. Klienci po takim dynamicznym zabiegu czują się więc naenergetyzowani. 

Specyfikacja techniczna

Wykonanie: drewno bukowe, witki bambusowe

Kolor: naturalny.

Wymiary:

  • miotła: dł.46,8 cm , średnica ok. 4 cm,
  • kij drewniany profilowany: dł. 34,5 cm, średnica ok. 4 cm,
  • kijek drewniany: dł.24,5 cm, średnica 2 cm.

Waga: 0,92 kg.

Komplet zawiera:

  • 2 miotły z witkami bambusowymi.
  • 1 kij drewniany, profilowany.
  • 2 drewniane, gładkie kijki.

Video