Kamienie do masażu Ratnaabhyanga z podgrzewaczem


Kamienie do masażu Ratnaabhyanga z podgrzewaczem

2500,00 

2 w magazynie

Opis produktu

Kamienie do masażu Ratnaabhyanga nazywamy niezbędnikiem profesjonalnego masażysty. Są szczegółem, który ma w zwyczaju zmieniać postać rzeczy, a przy tym rozpieszcza i koi. W oferowanym przez nas zestawie wraz z kamieniami znajduje się podgrzewacz elektryczny. Rozgrzewający team umożliwia wykonywanie jednego z najpopularniejszych, ekskluzywnych i lubianych zabiegów: Ratnaabhyanga, czyli masaż gorącymi kamieniami półszlachetnymi.

Do grona różnobarwnych, starannie wyselekcjonowanych przez nas kamieni, najczęściej należą: jaspisy (czerwony, kalahari, dalmatyńczyk), karneole, awenturyny, agaty, tygrysie oczy, kryształy górskie, ametysty, sodality, kwarce różowe i fluoryty. Przygotowały się do powierzonego im zadania, dzięki tradycyjnej obróbce właściwej minerałom.

Każdy z kamieni mieści w sobie własną tajemnice, właściwości czekające na odkrycie i dostrzeżenie, a w połączeniu z aromaterapią i ciepłem, tworzą jeden z najbardziej relaksujących masaży. Dodatkowo odpowiednio wyszlifowane, naturalne o znakomitej prezencji, zachęcą Twoich Klientów do skorzystania z proponowanego zabiegu.

Nie ma się co dziwić!

Specyfikacja techniczna

Wykonanie: ręcznie obrabiane i szlifowane.

Kolor: różnokolorowe.

W zestawie znajduje się:

  • 19 płaskich kamieni z różnych regionów świata (12 dużych przeznaczonych do masażu całego ciała i 7 małych używanych głównie do układania na czakry),
  • 2 stożkowe kryształy do opracowania twarzy i dłoni,
  • 6,5 litrowy podgrzewacz elektryczny,
  • Waga całego zestawu: ok 9 kg.

 

Kamienie, które posiadamy w naszej ofercie, bywają: nieidealnie gładkie, miejscami porowate, nierównomierne, nie jest to uszkodzenie, posiadają naturalną strukturę kamienia, są ręcznie szlifowane.