» Home » Kursy masażu i Spa » Kurs masażu Warszawa

Kurs masażu WarszawaZainteresowanie naszymi kursami w Warszawie i Poznaniu przerosły nasze najśmielsze oczekiwania, i w związku z tym jesteśmy zmuszeni przenieść je na stałe do pięknych i malowniczych Borów Tucholskich, gdzie mieści się nasz ośrodek szkoleniowy z bazą noclegową.

 

Tam, w samym sercu natury czekają na Was w pełni profesjonalne i ciekawe kursy masaży orientalnych, ajurwedyjskich oraz klasycznych. Bory Tucholskie to jeden z największych kompleksów borów sosnowych w Polsce, o powierzchni około 3 tysięcy metrów kwadratowych. Stał się idealnym miejscem na wypoczynek osób lubiących kontakt z naturą. Dlatego tutaj postanowiliśmy otworzyć nasz ośrodek i prowadzić zajęcia. Szkolimy nieprzerwanie od 2003 r. Nasze szkolenia posiadają akredytację z Kuratorium Oświaty, co świadczy o jakości naszych kursów.

 

Wysoko wykwalifikowani instruktorzy oraz najlepszej jakości produkty w połączeniu
z przepiękną lokalizacją, dają niezapomniane chwile! Dzięki temu dla uczestników naszych kursów czas spędzony w naszym ośrodku jest nie tylko szkoleniem ale także jest to odpoczynek. Wybierając nasze kursy poznasz ciekawe masaże z najnowszych trendów SPA i WELLNESS i spędzisz czas w miłej atmosferze w sercu natury.

 

Dziękujemy wszystkim naszym absolwentom za przyczynienie się do stworzenia tego wspaniałego miejsca. To dzięki wam jesteśmy w tym miejscu i istniejemy.


Zapraszamy do zapoznania się z opiniami dotyczącymi naszych kursów:

__________________________________________________________________________________________________________

opinie kursantów

 Nasze szkolenia masażu w Warszawie i Poznaniu zostały na stałe przeniesione do ośrodka w Borach Tucholskich. dzięki temu kursanci w atmosferze spokoju i wyciszenia są w stanie posiąść większe umiejętności i szybciej przyswoić praktyczną wiedzę, a także odpocząć od miejskiego zgiełku blisko przyrody. Uczestnicy naszych szkoleń często wracają na kolejne kursy, bo to właśnie magia naszego ośrodka stała się magnesem, który ich przyciąga.

Coraz więcej osób pracę postrzega już nie tylko jako metodę na zarabianie pieniędzy, ale także jako sposób na samorealizację. Tysiące ludzi w Polsce marzy o tym, by w swoim życiu zawodowym naprawdę pomagać innym.
 
Zapewne dlatego właśnie zainteresowanie naszymi kursami w Warszawie i Poznaniu przerosło nasze najśmielsze oczekiwania - w związku z tym jesteśmy zmuszeni przenieść je na stałe do pięknych i malowniczych Borów Tucholskich, gdzie mieści się nasz ośrodek szkoleniowy z nowoczesną i przyjazną bazą noclegową.
 
Tam, w samym sercu natury czekają na Was w pełni profesjonalne i ciekawe kursy masaży orientalnych, ajurwedyjskich oraz klasycznych. Niezależnie od tego, czy decyzję o uzyskaniu nowych kwalifikacji podjąłeś stosunkowo niedawno, czy też od lat pracujesz w zawodzie masażysty i chcesz „ubogacić” swój warsztat – w ofercie Karuny na pewno znajdziesz coś dla siebie. Bory Tucholskie, w których odbywają się nasze szkolenia, to jeden z największych kompleksów borów sosnowych w Polsce, o powierzchni około 3 tysięcy metrów kwadratowych. Stał się idealnym miejscem na wypoczynek osób lubiących kontakt z naturą. Dlatego to właśnie tutaj postanowiliśmy otworzyć nasz ośrodek i prowadzić zajęcia. Nauka odbywa się zatem w niezwykle przyjaznej atmosferze, a kursanci nie czują „szkolnego” klimatu.
 
Wyjazd na szkolenie jest zatem również doskonałą okazją do tego, by wypocząć, pozbyć się chronicznego stresu i zadbać o własne zdrowie. Szkolimy nieprzerwanie od 2003 r. Nasze szkolenia posiadają akredytację z Kuratorium Oświaty, co świadczy o najwyższej jakości naszych kursów. Przede wszystkim, kursy w Akademii są ukierunkowane na zdobywanie praktycznych umiejętności – kursantów czeka zatem wiele godzin ćwiczeń, odbywających się w pięknych okolicznościach przyrody. Każda osoba, która kończy kurs w naszym ośrodku, jest w pełni przygotowana do podjęcia pracy w nowo zdobytym zawodzie.
 
Wysoko wykwalifikowani instruktorzy z ogromnym doświadczeniem praktycznym oraz najlepszej jakości produkty w połączeniu z przepiękną lokalizacją, dają niezapomniane chwile! Dzięki temu dla uczestników naszych kursów czas spędzony w naszym ośrodku jest nie tylko szkoleniem, ale także odpoczynkiem. Wybierając nasze kursy, poznasz ciekawe masaże z najnowszych trendów SPA i WELLNESS, które święcą tryumfy w Europie i na całym świecie, a także spędzisz czas w miłej atmosferze w sercu natury. Po ukończonym kursie będziesz mógł zatrudnić się w salonie SPA, centrum masażu albo… pomyśleć o własnym biznesie! Wybierając kursy w Akademii, inwestujesz w swoją przyszłość i dajesz sobie najpiękniejszy możliwy prezent – szansę na przeżycie fantastycznej przygody, która w przyszłości zaprocentuje wykonywaniem ciekawego i dobrze płatnego zawodu. Karuna to również miejsce, gdzie będziesz mógł zakupić wyjątkowe produkty do wykonywania masażu różnymi technikami. Nasze olejki czy proszki są stworzone przez najlepszych specjalistów z myślą o masażystach, którym naprawdę zależy na zadowoleniu klienta!
 
 
Dziękujemy wszystkim naszym absolwentom za przyczynienie się do stworzenia tego wspaniałego miejsca. To dzięki wam jesteśmy w tym miejscu i istniejemy od tak wielu lat!


Poniżej galeria zdjęć z ostatnich edycji naszych kursów.