» Home » Kursy masażu i Spa » Kurs masażu Warszawa

Kurs masażu WarszawaZainteresowanie naszymi kursami w Warszawie i Poznaniu przerosły nasze najśmielsze oczekiwania, i w związku z tym jesteśmy zmuszeni przenieść je na stałe do pięknych i malowniczych Borów Tucholskich, gdzie mieści się nasz ośrodek szkoleniowy z bazą noclegową.

 

Tam, w samym sercu natury czekają na Was w pełni profesjonalne i ciekawe kursy masaży orientalnych, ajurwedyjskich oraz klasycznych. Bory Tucholskie to jeden z największych kompleksów borów sosnowych w Polsce, o powierzchni około 3 tysięcy metrów kwadratowych. Stał się idealnym miejscem na wypoczynek osób lubiących kontakt z naturą. Dlatego tutaj postanowiliśmy otworzyć nasz ośrodek i prowadzić zajęcia. Szkolimy nieprzerwanie od 2003 r. Nasze szkolenia posiadają akredytację z Kuratorium Oświaty, co świadczy o jakości naszych kursów.

 

Wysoko wykwalifikowani instruktorzy oraz najlepszej jakości produkty w połączeniu
z przepiękną lokalizacją, dają niezapomniane chwile! Dzięki temu dla uczestników naszych kursów czas spędzony w naszym ośrodku jest nie tylko szkoleniem ale także jest to odpoczynek. Wybierając nasze kursy poznasz ciekawe masaże z najnowszych trendów SPA i WELLNESS i spędzisz czas w miłej atmosferze w sercu natury.

 

Dziękujemy wszystkim naszym absolwentom za przyczynienie się do stworzenia tego wspaniałego miejsca. To dzięki wam jesteśmy w tym miejscu i istniejemy.


Zapraszamy do zapoznania się z opiniami dotyczącymi naszych kursów:

__________________________________________________________________________________________________________

opinie kursantów

 Nasze szkolenia masażu w Warszawie i Poznaniu zostały na stałe przeniesione do ośrodka w Borach Tucholskich. dzięki temu kursanci w atmosferze spokoju i wyciszenia są w stanie posiąść większe umiejętności i szybciej przyswoić praktyczną wiedzę, a także odpocząć od miejskiego zgiełku blisko przyrody. Uczestnicy naszych szkoleń często wracają na kolejne kursy, bo to właśnie magia naszego ośrodka stała się magnesem, który ich przyciąga.


Poniżej galeria zdjęć z ostatnich edycji naszych kursów.