Zapytaj o produkt
» Home

Łóżka do masażu || stół do masażu

TYLKO U NAS - WYSOKA JAKOŚĆ - PRODUKT NA WYŁĄCZNOŚĆ


Stół do masażu, dzięki zastosowaniu drewna bukowego struktura stołu charakteryzuje się bez sękową powierzchnią. Ten rodzaj materiału idealnie sprawdza się jako stół do masażu, jego spójna bezsękowa powierzchnia nie przyjmuje oleju i zapewnia odpowiedni komfort dla klienta. W naszej ofercie mamy zarówno łóżka do masażu stacjonarne i składane.


 Łóżka do masażu składane


Stół do masażu został wyposażony w podwyższane krawędzie, które zapobiegają spływaniu oleju. Pozwala to klientowi wygodnie leżeć podczas masażu. Powierzchnia zabezpieczono w taki sposób, że nie wnika w głąb powierzchni i nie niszczy go.


Nasz produkt przystosowano do rożnych rodzajów masażu, posiada wymienne zagłówki. Pozwala to na przeprowadzenie zarówno masaży klasycznych, jak i ajurwedyjskich. Pierwszy przystosowany do tradycyjnych masaży olejowych, oraz drugi w kształcie litery U.


Zagłówki obite są skóropodobnym i olejoodpornym materiałem, co sprawia, że olej nie przedostaje się do wnętrza produktu


Wymiary stołu: 200 cm x 70 cm umożliwiają na komfortowe ułożenie klienta.


Charakterystyka:

 

  • wytrzymała, solidna konstrukcja bezsękowa, odporna na pęknięcia, zmiany wilgotności i temperatury

  •  wykonanie z drewna bukowego, które zapawnia solidnośc i trwałość
 
  • Wymienne podgłówki z możliwością regulacji: jeden specjalnie wyprofilowany do zabiegów olejowych na głowę np. Shirodhary i drugi do masaży klasycznych i ajurwedyjskich w kształcie litery U

  • skóropodobne obicie, które jest odporne na olej. 

 


Dodatkowo mamy dla Państwa w prezencie olejoodporny i wodoodporny pokrowiec, idealny na przykład do masażu pianą (Hammam), bądź masażu czekoladą lub innych mokrych zabiegów.

 

Łóżka do masażu stacjonarne


IDEALNY DO ZABIEGÓW SPA, AJURWEDY, MASAŻU KLASYCZNEGO, LOMI LOMI, ZABIEGÓW NA CIAŁO i innych masaży olejowych.

 


Wyprodukowany z twardego drewna o bezsękowej strukturze. Łóżko jest bardzo solidne i wytrzymałe, a dodatkowo nie pochłania wody i olejków. Wysoce odporny na zmiany temperatury.

 

 Łóżko posiada podwyższone ranty, dzięki którym używane kosmetyki nie spływają, a Klient może czuć się swobodnie, ponieważ jego dłonie wygodnie spoczywają na stole. Nasze stoły dla masażystów pokryte są olejoodporną nawierzchnią, by podczas zabiegów uniemożliwić niszczenie produktu.

  

Ponadto, w zestawie znajdują się dwa zagłówki. Dzięki temu jest wielofunkcyjny, można stosować go do wielu rodzajów masaży olejowych i nie tylko. Jeden podgłówek uformowany, tak by głowa Klienta wygodnie spoczywała podczas masażu, drugi z kolei w kształcie litery U. 

 

Zagłówki również charakteryzują się olejoodporną powierzchnią, pokryte skóropodobnym tworzywem. 

 Wymiary stołu: 200 cm x 80 cm.