» Home

Kurs masażu ajurwedyjskiego, Netra Vasti - kąpiel oczu w maśle GheeAkademia Masażu Karuna w swej bogatej ofercie posiada unikalny kurs Netra Vasti. Jest to  wyjątkowy i niesamowicie delikatny zabieg dla Twoich oczu.
 

 

Nasze wieloletnie doświadczenie w usługach polegających na dawaniu Ci przyjemności i ukojenia - doprowadziło nad do innowacyjnej metody, która ma pomóc w regeneracji Twoich zmęczonych oczu. Zabieg polega na przyjemnej kąpieli Twoich oczu w roztopionym maśle Ghee.


Metoda ta, zalecana jest dla osób, których oczy narażone są na szkodliwe działania produktów zewnętrznych, z przewlekłymi schorzeniami, jak również w celach profilaktycznych, bądź dla samej przyjemności. W rezultacie zabieg ten pomaga przy napięciu skóry w okół oczu, wyostrza wzrok i daje ukojenie. 


Jako, że zdajemy sobie sprawę jak delikatnym narządem są nasze oczy, dlatego przykładamy wszelkich starań do jakości naszych usług. Doświadczona załoga oraz wysokiej jakości produkty dają gwarancję 100% zadowolenia zarówno naszych klientów, jaki samych kursantów, którzy w niedalekiej przyszłości będą szczycić się podobnymi umiejętnościami. 

 


Zobacz także: masaż akcesoria