Naturalne produkty do masażu

Naturalne produkty do masażu i zabiegów kosmetycznych są doskonałym wyborem dla osób, które pragną doświadczyć relaksu oraz korzyści płynących z pielęgnacji skóry bez sztucznych składników chemicznych. Nasza seria kosmetyków naturalnych do masażu ciała, dedykowana jest w szczególności osobom, które pragną żyć w zgodzie z naturą.

Sekret zdrowej skóry i wymarzonej sylwetki

Proszek ziołowy Udvartana, wykorzystywany jest do masażu, który ma na celu przyśpieszenie pracy metabolizmu. Jego liczne zalety docenią w szczególności osoby zmagające się ze zbędnymi kilogramami. Ten rodzaj masażu ciała sprawia, że skóra staje się miękka i elastyczna w dotyku, a także pomaga usunąć nadmiar wody z organizmu, co prowadzi do wysmuklenia sylwetki.

Odkryj dotyk głębokiego relaksu

Balsam do masażu Arajas, nazywany także dotykiem głębokiego relaksu, który już po pierwszym użyciu wygładza skórę i ją nawilża. Dodatkowo, produkt ten przeciwdziała powstawaniu rozstępów i cellulitu. Po zabiegu kosmetycznym z użyciem tego balsamu klienci poczują się wyjątkowozrelaksowani.

Tajemnica marokańskiego masażu Hamman

Kosmetykiem pielęgnacyjnym, bez którego nie mogłaby się odbyć Marokańska odmiana masażu Hamman jest mydło Savon Noir Peloide. To właśnie do tego masażu ciała stosowane jest naturalne, czarne mydło, dzięki któremu skóra klienta po skończonym zabiegu przypomina aksamit. Wykonany jest na bazie naturalnych składników, bez dodatku sztucznych substancji chemicznych.

Równie istotnym elementem prawidłowo wykonanego zabiegu Hammam jest mydło w kostce o intrygującej nazwie Kopuk Sabun. Jego wyjątkowy ziołowy zapach oraz intensywna piana powstała w trakcie zabiegu sprawiają, że łatwo zapomnieć o troskach dnia codziennego.

Piękno i relaks w zgodzie z naturą

Zanurz się w naszej serii naturalnych kosmetyków oraz zabiegów pielęgnacyjnych i daj sobie szansę na autentyczne odprężenie i pielęgnację skóry w sposób, który jest zgodny z naturą. Przywitaj piękno i relaks na nowo, ciesząc się z prostych, ale potężnych darów, jakimi obdarza nas sama natura.