Zacznij od zaraz.
Przeszłość już była, przyszłość jest niepewna

Jakub

"Kiedy przyjechałem do Karuny poczułem w tym miejscu niesamowitą energię i pasję do masażu. Ludzie, którzy tu pracują potrafią świetnie przekazać wiedzę i w sposób bardzo profesjonalny nauczyć różnych technik masażu. W Karunie poznałem techniki orientalne i ajurwedyjskie. Szkolenia były czymś więcej niż samą nauką masaży. Po powrocie do domu byłem tak pozytywnie naładowany że myślenie o założeniu własnej działalności nie przyprawiało mnie o strach. Obecnie już od paru lat prowadzę orientalne spa w Zielonej Górze."

Agnieszka

"Kiedy przyjechałam po raz pierwszy do Karuny nie myślałam o tym by założyć swoje własne miejsce. Wszyscy wokoło mówili o samych trudnościach związanych z prowadzeniem własnej działalności w tej branży. Podczas szkolenia wszystko zaczęło się odmieniać. Andrzej z Januszem dali mi motywację do działania, po prostu uwierzyłam w ich słowa, że to się nie może nie udać i udało się! Z powodzeniem prowadzę swój własny gabinet!"

Natalia

"Karuna dała mi dużą wiedzę dzięki której nabrałam pewności by założyć swój własny gabinet. Tutaj poznałam techniki ajurwedyjskie oraz zgłębiłam masaż tajski. Jadąc na kurs masażu czułam się bardzo niepewnie. Konsultacje i rozmowy nakierowały mnie jaką drogę powinnam obrać. Wykładowcy Karuny podchodzą bardzo indywidualnie do człowieka,służą fachową poradą i przygotowują ludzi do tego by zmierzyć się z własnymi marzeniami, dają wiarę w to, że jest to możliwe."

GRAŻYNA

"Chcąc zgłębić praktykę masaży ajurwedyjskich natrafiłam na Karunę. Bardzo cenię w nich pasję, która powoduje, że sposób w jaki przekazują wiedzę jest autentyczny. Tutaj zrozumiałam, że masaż ajurwedyjski i orientalny musi być wykonany całym sobą by zadziałał, że jest bardzo emocjonalny. Dzięki Karunie dostrzegłam jak masaż bardzo otwiera, ludzie zaczynają się konfrontować z samym sobą, zaczynają mówić o tym co czują."

IWONA

"W Karunie doświadczyłam zupełnie innego przekazywania wiedzy. Na tych kursach Janusz i Andrzej rozmawiają z ludźmi dzieląc się historiami, swoimi własnymi doświadczeniami, ukierunkowują ludzi, podpowiadają rozwiązania. Pokazują świat różnorodnych masaży, a ich pasja zaczyna się mocno udzielać ludziom. Większość z nich wraca do domów i pełni energii zaczynają myślec o masażu bardzo poważnie. Tutaj dostrzegłam, że masaże orientalne dają coś więcej niż tylko przyjemność i relaks."

Karolina

"Karuna położona jest w magicznym miejscu. Kadra bardzo profesjonalna, otwarta na drugiego człowieka. Masaże jakie poznałam w Karunie były przeciwieństwem tego, co potrafiłam do tej pory masując klasycznie i leczniczo. Są poszerzone o pielęgnację umysłu, stanu ducha, naszej psychiki. Dzień przed kursem powiedziałabym, że nigdy w życiu nie odważyłabym się poprzez masaż pomagać innym, że nigdy w życiu nie odważyłabym się otworzyć swoją własną działalność. W Karunie zrozumiałam, że przecież nic mnie nie blokuje a jeśli tak jest, to tylko ja jestem w stanie nad tym zapanować."

Ada

"Odkrycie Karuny to był moment zwrotny w moim życiu. Te nowe doświadczenia spowodowały, że pokonałam wewnętrzne blokady i teraz ja sama mogę pomóc innym się z tym zmierzyć, właśnie poprzez masaż. W trakcie kursu poznałam duchowe aspekty masażu co do których nie miałam wcześniej ufności. Właśnie tu doświadczyłam tego całą sobą i teraz wiem, że dzieje się dobrze kiedy czuję emocje innych. To zdrowa reakcja na ten dotyk."