» Home

Kurs masażu modelującego bambusami i miotełkami

 

Bamboo Massage to masaż, który wykonuje się przy pomocy pałeczek i miotełek bambusowych. Kije nazywane o zróżnicowanej średnicy i miotełki dopasowują się podczas masażu do kształtu mięśni. Masaż bambusami działa drenująco, modelująco, doskonale usuwa napięcie mięśni oraz związane z nim gromadzące się w organizmie człowieka złogi i toksyny.


Masaż modelujący bambusami i miotełkami, zwany inaczej Bamboo Cho Massage to intensywny  rodzaj masażu, wykonywany bambusami i miotełkami, które pobudzają potencja elektryczny, rozluźniają i wspomagają odchudzanie.

 

Podczas masażu, za sprawą krzemu zawartego w bambusach, dochodzi do naturalnego zjawiska zwanego piezoelektrycznością, podczas którego wytwarza się potencjał elektryczny, który “doenergetyzowuje” osobę masowaną.

 

Tego typu masaż zaleca się osobom z dużym napięciem mięśni oraz z dużą ilością złogów i toksyn w organizmie, z problemem cellulitu. Zabieg ten działa drenująco, modelująco, wyrównuje potencjały w komórkach harmonizując tym samym organizm.

 

Masaż modelujący bambusami i miotełkami można wykonać na dwa sposoby. Pierwszy rodzaj to lekki i relaksujący, a drugi to mocny, docierający głęboko.

 

 

Jako ciekawostkę przedstawiamy poniżej przykład tradycyjnego automasażu wojownika Kung Fu:

Zobacz także: akcesoria do masażu.  

Dołącz do nas na facebooku.


Kilka opinii:

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

"Zarówno szkolenie jak i szkoleniowcy są niesamowici. Jestem bardzo zadowolona i zamierzam korzystać z oferty Karuny tak często jak tylko się da. Atmosfera jest świetna, bez nerwów i stresu, można się wiele nauczyć w przystępny sposób. Nauka połączona z dużą dawką dobrego humoru.Polecam!!!" Mirella