» Home

Kurs masażu ajurwedyjskiego, kurs masażu twarzy Mukabhyanga

 


Mukabhyanga to przyjemny dla twarzy, szyi i dekoltu zabieg o działaniu oczyszczającym i peelingującym. Do masażu twarzy Mukabhyanga używa się naturalnych olei oraz kosmetyków wykonanych według tradycyjnych ajurwedyjskich receptur.

 

Kurs masażu twarzy Mukabhyanga to specjalny program szkoleniowy, który umożliwia profesjonalne przygotowanie do wykonywania jednego z najpopularniejszych masaży ajurwedyjskich. Masaż Marma Mukabhyanga to pobudzający i rewitalizujący zabieg, który obejmuje twarz, szyję oraz dekolt. Jego skuteczność opiera się na działaniu oczyszczającym i peelingującym. Ponieważ sama nazwa brzmi nieco tajemniczo, warto przyjrzeć się bliżej technice Marma Mukabhyanga.

Tradycja ajurwedyjska opiera się na przekonaniu o połączeniu ciała i ducha. Miejsca na ciele, w których łączą się ze sobą obie strefy, są nazywane marna. Masaż Marma Mukabhyanga opiera się na stymulowaniu właśnie tych punktów w obrębie twarzy, szyi i dekoltu. Dzięki odpowiednim czynnościom, wykonywanym w ściśle określonej kolejności, można skutecznie poprawić kondycję obu stref: ciała i ducha jednocześnie. Jaki jest efekt? Skóra staje się świeża i promienna, znikają ślady zmęczenia i stresu. W rezultacie twarz, szyja i dekolt wyglądają młodziej. Nikt nie ma wątpliwości, że taki widok w lustrze budzi optymizm i pewność siebie. I to nie tylko wśród kobiet.

Aby klientki i klienci poddający się masażowi Marma Mukabhyanga mogli być zadowoleni, zabieg musi być wykonany przez odpowiednio przygotowaną osobę. W trakcie zajęć uczestnicy poznają punkty marna, techniki ich stymulacji, kolejność zabiegów i sposoby używania specjalnych, naturalnych olei i kosmetyków. Wszystkie środki, z których korzystają nasi kursanci zostały przygotowane zgodnie z tradycyjnymi ajurwedyjskimi recepturami i są dobierane w sposób indywidualny – zgodnie z rodzajem cery osoby poddawanej zabiegowi.

Masaż Marma Mukabhyanga jest coraz częściej wpisywany do ofert ośrodków SPA, gabinetów kosmetycznych i Wellness. Dlatego kurs masażu twarzy Mukabhyanga w Akademii Masażu Karuna otwiera przed każdym nowe perspektywy. Nasz kurs nie tylko poszerza kwalifikacje zawodowe, ale jednocześnie może stać się drogą do samorealizacji i zapleczem do rozpoczęcia własnej działalności.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych kursów!

 

 

Dołącz do nas na www.facebook.com/akademia.masazu

 Opinie naszych kursantów: 

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

opinie kursantów

Zobacz także: kurs masażu Poznań