• Zacznij od zaraz.
  Przeszłość już była, przyszłość jest niepewna

 • Zacznij od zaraz.
  Przeszłość już była, przyszłość jest niepewna

 • Zacznij od zaraz.
  Przeszłość już była, przyszłość jest niepewna

Dofinansowanie na kursy masażu oraz bony szkoleniowe dla osób bezrobotnych

Kurs masażu z możliwością dofinansowania 100% przez urząd pracy

Zapraszamy na profesjonalne kursy dla osób bezrobotnych w każdym wieku z całej Polski. To doskonała okazja aby uzupełnić kwalifikacje i zwiększyć swoje szanse na rynku pracy. Nasze kursy mogą być w 100% dofinansowane przez Urząd Pracy.

Kurs skierowany jest do osób bezrobotnych zarejestrowanych w UP, które chcą wnioskować o dofinansowanie na szkolenia i spełnią kryteria określone przez urząd pracy.

Nasi absolwenci pracują w najlepszych SPA lub prowadzą z powodzeniem własne gabinety zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Akredytowany kurs masaży orientalnych i ajurwedyjskich oraz kurs masażu klasycznego z technikami orientalnymi skierowany jest do wszystkich, którzy pragną poszerzyć swoje umiejętności i nauczyć się unikalnych technik masażu.


Uczestnicy otrzymują:

 • zaświadczenie wg wzoru MEN (Ministerstwa Edukacji Narodowej) potwierdzające posiadanie kwalifikacji objętych programem kursu;
 • certyfikat ukończenia kursu akredytowanego przez Kuratorium Oświaty (polsko-angielski).

 

Bony szkoleniowe dla osób bezrobotnych

 

Nowelizacja ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy, wprowadza system bonów adresowanych do osób bezrobotnych. Będzie można dzięki nim finansować zdobywanie kwalifikacji dających możliwość wyjścia z bezrobocia.

 

Bon szkoleniowy zgodnie z art. 66k ust. 1 ustawy stanowi gwarancję skierowania bezrobotnego na wskazane przez niego szkolenie oraz opłacenia kosztów, które zostaną poniesione w związku z podjęciem szkolenia.

 

Bon mogą otrzymać osoby bezrobotne zarejestrowana w Urzędzie Pracy, które:

 • złożyły wniosek o przyznanie bonu szkoleniowego;
 • uprawdopodobnią podjęcie zatrudnienia, innej pracy zarobkowej lub działalności gospodarczej po zakończeniu szkolenia.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w naszych kursach w ramach bonu szkoleniowego, skontaktuj się z nami, w celu przybliżenia szczegółów. Pomagamy w dopełnieniu formalności. Oferujemy także naszą pomoc w bezpłatnym przygotowaniu biznesplanu na otwarcie własnej działalności. Naszym celem jest pomaganie ludziom w zdobywaniu nowych umiejętności, aby jako profesjonaliści skutecznie mogli wspierać innych i godnie zarabiać na swój rozwój i utrzymanie.