Kurs terapeuta SPA i wellness
PRZEWIŃ
TSW—

Kurs terapeuta SPA i wellness

Opis

Akademia Masażu Karuna oferuje kurs, dzięki któremu otrzymasz „Dyplom Terapeuta SPA i Wellness o specjalności masaże orientalne i ajurwedyjskie”. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie masażu i SPA. Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów.

Pakiet szkoleń składa się z trzech kursów (pakietów) KA, KO i KE, po 40 godzin każdy. W sumie spędzimy razem 120 godzin na intensywnych i owocnych ćwiczeniach. Kolejność kursów jest dowolna, to Ty decydujesz, które kwalifikacje i umiejętności chcesz zdobyć w pierwszej kolejności.

Dodatkowo w trakcie naszych spotkań dzielimy się obszerną wiedzą i doświadczeniem w zakresie marketingu w branży usług masażu i SPA, a także udzielamy porad dotyczących założenia własnej firmy oraz pomagamy w napisaniu biznesplanu. Funkcjonujemy na tym rynku od lat. Zdajemy sobie sprawę z wszelkich szans i zagrożeń, dlatego też wspieramy rozwój naszych Klientów.

Zaświadczenia

Po ukończeniu pakietu trzech kursów, uczestnicy otrzymują imienny Dyplom nadający tytuł: „Terapeuta SPA i Wellness o specjalności masaże orientalne i ajurwedyjskie„.

Ukończenie pojedynczego pakietu potwierdzone jest wydaniem  certyfikatu, który upoważnia do świadczenia usług w zakresie masaży objętych programem kursu.

Miejsce

Akademia Masażu Karuna, ul. Raciążska 6, 89-642 Rytel.

Cena

Koszt całego cyklu „Terapeuta SPA i Wellness o specjalności masaże orientalne i ajurwedyjskie” to suma aktualnych cen za pakiety KA+KO+KE.

OTRZYMASZ DODATKOWY BONUS O WARTOŚCI 1100 ZŁ jeśli ukończysz wszystkie pakiety KA, KO, KE w ciągu 12 miesięcy od daty rozpoczęcia pierwszego zarezerwowanego pakietu.

Bonus o wartości 1100 zł obejmuje :

oleje i produkty kosmetyczne do masaży i zabiegów SPA , których nauczysz się na kursie 

Aktualne ceny i terminy pakietów KA, KO, KE oraz „Formularze zapisu” znajdują się w terminarzu na stronie: www.akademia-masazu.pl/terminy/

Zgłoszenia

W celu rezerwacji miejsca na poszczególne pakiety KA, KO, KE prosimy o wypełnienie za każdym razem i przesłanie „Formularza zapisu” do każdego terminu pakietu.  Po otrzymaniu każdego zgłoszenia prześlemy mailowo dane do przelewu kaucji rezerwacyjnej w wysokości 500 zł.

Reszta kwoty za każdy pakiet płatna jest przelewem przed przyjazdem na kurs  lub na miejscu w dniu rozpoczęcia kursu (możliwość zapłaty gotówką lub kartą).

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem kursu pod linkiem przed dokonaniem rezerwacji. >> REGULAMIN

Zapraszamy do kontaktu:

Filmy z kursu

Galeria zdjęć z kursu

Kurs terapeuta SPA i Wellness

Masaże w pakiecie Wszystkie wchodzące w skład KA,KO,KE,
Cena
Kaucja zwrotna 1500 zł