» Home

Darmowy kurs masażuRealizujemy projekty całkowicie dofinansowane przez Urząd Pracy osobom bezrobotnym w każdym wieku.


Akademia Masażu Karuna zaprasza na darmowe i w pełni profesjonalne kursy masażu i SPA, które dofinansowywane są w 100% przez Urząd Pracy. 


Oferta skierowana jest do osób w każdym wieku, które zarejestrowane są w PUP, jako osoby bezrobotne.


To wyjątkowa okazja by doskonalić swoje umiejętności i pogłębić swoje doświadczenie, przy okazji poznając ludzi pełnych pasji i zapału do takiej formy pracy z ciałem i duchem.


Jako jedyni w Polsce posiadamy akredytację Kuratorium Oświaty na tego typu masaże, co jest potwierdzeniem naszej jakości i doświadczenia oraz odpowiednio zaopatrzonego zaplecza dydaktycznego.


Darmowy kurs masażu oprócz nauki obejmuje także nocleg i wyżywienie w naszym ośrodku szkoleniowym z bazą noclegową w samym centrum Borów Tucholskich, sercu natury, które urzekło nas do tego stopnia że przenieśliśmy do niego na stałe nasze kursy masażu z Poznania i Warszawy.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w darmowym kursie z dofinansowaniem przez Urząd Pracy skontaktuj się z nami pod numerem tel. +48 609798852 w celu przybliżenia szczegółów oferty.

 

Bony szkoleniowe dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP , które nie ukończyły 30. roku życia


Oferujemy skorzystanie z bonów szkoleniowych, które dają możliwość wzięcia udziału w darmowym kursie masaży orientalnych, ajurwedyjskich, bądź klasycznego z technikami orientalnymi.

Dodatkowo w ramach szkolenia zapewniamy nocleg i wyżywienie w naszym ośrodku szkoleniowym w pięknych Borach Tucholskich.

By móc ubiegać się o bon szkoleniowy, należy być zarejestrowanym w Urzędzie Pracy, jako osoba bezrobotna i ponad to, należy być przed 30-stym rokiem życia.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany bezpłatnym udziałem w naszych kursach w ramach BONU SZKOLENIOWEGO skontaktuj się z nami pod numerem tel. +48 609798852 w celu przybliżenia szczegółów

 

Również pomagamy bezpłatnie w przygotowaniu BIZNESPLANU na otwarcie własnej działalności gospodarczej. Nasi Absolwenci pracują w hotelach, ośrodkach SPA bądź prowadzą z sukcesem własne gabinety na terenie całej Polski oraz za granicą.

Zapraszamy wszystkich chętnych w Bory Tucholskie do jedynego w Polsce ośrodka szkoleniowego, posiadającego akredytację Kuratorium Oświaty na kursy masaży orientalnych i ajurwedyjskich oraz masażu klasycznego z technikami orientalnymi.


NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNY PROGRAM SZKOLENIOWY! Stawiamy na praktykę, gdyż teoretycznie nie da nauczyć się masażu.


Pomagamy ludziom zdobyć nowe umiejętności, żeby jako profesjonaliści skutecznie mogli pomagać innym i godnie zarabiać na swój rozwój i utrzymanie.Zobacz także: kurs terapii manualnej.Poniżej przedstawiamy kilka wybranych opinii za które bardzo dziękujemy naszym absolwentom :)

 

 

 

opinie kursantów 


Opinie pochodzą ze strony www.facebook.com/akademia.masazu

 


DO ZOBACZENIA w Rytlu w Borach Tucholskich :)