» Home » Kursy masażu i Spa » Kurs masażu klasycznego

Kurs masażu klasycznego

Akademia Masażu Karuna zaprasza na kurs masażu klasycznego. Nasz innowacyjny program szkoleniowy posiada Akredytację Kuratorium Oświaty, co jest gwarancją kompetentnego przygotowania kursantów do wykonywania klasycznego masażu z wykorzystaniem technik orientalnych. Po odbyciu całego kursu uczestnicy otrzymują zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej i specjalny certyfikat ukończenia kursu akredytowanego. Posiadanie tych dokumentów otwiera drogę do pracy w gabinetach masażu, odnowy biologicznej i ośrodkach SPA, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Wielu naszych absolwentów z powodzeniem rozpoczęło własną działalność na rynku.

Masaż klasyczny należy do najpopularniejszych zabiegów z zakresu medycyny naturalnej. Opiera się na wielowiekowym doświadczeniu i mądrości tych, którzy dbali o ludzkie zdrowie. Dziś kojarzony jest nie tylko z medycyną, ale i kosmetyką. Dlaczego? Ponieważ oprócz działania przeciwbólowego i regeneracyjnego, masaż poprawia wygląd skóry i może pomóc zrzucić zbędne kilogramy. Ponadto pozwala zniwelować napięcie i stres, co poprawia zarówno kondycję fizyczną, jak i psychiczną.


Nasze kursy to coś więcej, niż tylko wiedza

Kurs masażu klasycznego w Akademii Masażu Karuna to nie tylko zdobywanie wiedzy o ludzkim ciele i technikach masażu. To przede wszystkim możliwość praktycznego zastosowania tej wiedzy pod czujnym okiem doświadczonej kadry. Każdy, kto zdecyduje się na szkolenie pozna najskuteczniejsze sposoby masowania oraz kryteria ich indywidualnego doboru, w zależności od potrzeb osoby leżącej na stole do masażu. Dzięki poznaniu rozmaitych technik i chwytów, nasi kursanci mogą efektywnie i – co najważniejsze – bezpiecznie uwolnić siebie i innych od uciążliwego napięcia mięśni, bólu, a także poprawić ukrwienie tkanek. W rezultacie osoba, która poddaje się takim masażom będzie zrelaksowana i stopniowo oczyści swój organizm z toksyn. Dlatego nasz kurs masażu klasycznego to prosta droga do sukcesu zawodowego, ponieważ zadowolony klient to najlepsza wizytówka.

Zajęcia prowadzone są przez osoby z wieloletnim doświadczeniem. Z ich pomocą dowiesz się nie tylko jak należy wykonywać masaż. Dzięki konsultacjom prowadzonym przez osoby, które prowadzą własne gabinety masażu i odnowy biologicznej, poznasz odpowiedź na pytanie: „Jak wykorzystać zdobyte umiejętności, aby osiągnąć sukces?”.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych kursów!