• Zacznij od zaraz.
    Przeszłość już była, przyszłość jest niepewna

  • Zacznij od zaraz.
    Przeszłość już była, przyszłość jest niepewna

  • Zacznij od zaraz.
    Przeszłość już była, przyszłość jest niepewna

Kurs drenażu limfatycznego

Drenaż polega na poprawieniu krążenia krwi i limfy, a co za tym idzie na redukcji obrzęków powstałych na skutek złego przepływu limfy w naszym organizmie. Stosuje się go w celach kosmetycznych jak i terapeutycznych.

Kurs przygotuje do drenażu, tak by móc za pomocą dłoni przemieścić zalegającą limfę w stronę węzłów chłonnych i głównych pni limfatycznych. Usuwamy w ten sposób zastoje z przestrzeni międzykomórkowych, poprawiamy krążenia limfy i krwi, przyspieszamy oczyszczenie organizmu z toksyn i różnorodnych substancji przemiany materii. Zabieg można stosować również kosmetycznie, gdyż eliminuje zalegające w komórkach tłuszczowych toksyny, dzięki czemu pomaga w zredukowaniu cellulitu.

Podczas kursu drenażu limfatycznego, poza techniką samego drenażu, poznasz budowę układu limfatycznego organizmu, a także dowiesz się o zaleceniach oraz ograniczeniach w stosowaniu tego zabiegu. Nasze szkolenia prowadzone są przez doświadczoną załogę, w profesjonalnych warunkach, w niepowtarzalnej atmosferze. Przykładamy szczególną uwagę do każdego Kursanta, by wspierać jego rozwój i pomagać w zdobyciu nowych umiejętności. 


Zobacz także: Biznesplan na otwarcie Gabinetu Masażu SPA.