• Zacznij od zaraz.
    Przeszłość już była, przyszłość jest niepewna

  • Zacznij od zaraz.
    Przeszłość już była, przyszłość jest niepewna

  • Zacznij od zaraz.
    Przeszłość już była, przyszłość jest niepewna

Kurs masażu ajurwedyjskiego, Netra Vasti - kąpiel oczu w maśle Ghee

Akademia Masażu Karuna w swej bogatej ofercie posiada unikalny kurs zabiegu Netra Vasti. Jest to wyjątkowy i niesamowicie delikatny zabieg stosowany na oczy.

Nasze wieloletnie doświadczenie w usługach polegających na dostarczaniu przyjemności i ukojenia - doprowadziło nas do innowacyjnej metody, która ma pomóc w regeneracji zmęczonych oczu. Zabieg polega na przyjemnej kąpieli oczu w roztopionym maśle Ghee. 

Metoda ta zalecana jest dla osób, których oczy narażone są na szkodliwe działania produktów zewnętrznych, z przewlekłymi schorzeniami, jak również w celach profilaktycznych, bądź dla samej przyjemności. W rezultacie zabieg ten pomaga przy napięciu skóry wokół oczu, wyostrza wzrok i daje ukojenie. 

Zdajemy sobie sprawę jak delikatnym i wrażliwym narządem są oczy, dlatego dokładamy wszelkich starań do jakości naszych usług. Doświadczona załoga oraz wysokiej jakości produkty dają gwarancję zadowolenia zarówno Klientów, jaki samych Kursantów, którzy w niedalekiej przyszłości wzbogacą swoją ofertę i będą mogli szczycić się podobnymi umiejętnościami.

Zobacz także: Kurs masażu ajurwedyjskiego antycellulitowego Udvartana